Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gainward Geforce 9600GT, PCIE, 1024MB,DDR2, DVI, HDMI


mistrjakub

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jestli mi počítač udrží grafickou kartu Gainward Geforce 9600GT, PCIE, 1024MB,DDR2, DVI, HDMI

můj comp:

CPU: AMD Sempron Processor 3000+

CPU Speed: 1.81 GHz Performance Rated at 3.00 GHz

System RAM: 1.2 GB

Operating System: Microsoft Windows XP Home Edition (Build Service Pack 32600)

Video Card: Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650 Series (ATI Radeon Graphics Processor AGP (0x71CE)

Tyhle Informace snad stačí kdybi ne napište ,ale prosím hlavně mi řekněte jestli mi tu grafárnu utáhne comp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) do CPU se grafika opravdu nesoupa kdyz uz tak do MB ;)

2) pokud si tim myslel kterou ti udrzi cpu a zbytek pc ...

tak se mrkni po bazaru po nejaky 3850 do AGP... popr. po nejaky 2600/3650 .. nicmene u tech dvou poslednich uz nebude znat tolik vykonu navic za predpokladu ze mas v pc x1600/1650 .. (chtelo by to uvest presnej typ grafiky..)

taky si pohlidej zdroj aby ti tu grafiku utahl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ne pac je to pcie navic doporucoval bych tikupit novou aspon slusnejsi trochu zakladni desaku za 1200kc a tu 9600gt a novej procik a myslim ze by ti to vyhovovalo jo a jeste zdroj:D a kdybys chtel tu gk d toho tvyho no tak ber atinu hd3850 ale jak rikam nevyplati se ti to:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu