Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vie sa nieco nove ohladom DG z 3.11?


Zajcev

Otázka

vim ze je to hrozne lamacky pta se nato kazdej clovek ale tohle jen tak informacni. NESLYSEL jste nekdo o downgradu z fw 3.11? jestli tenhle topic smazete nebo mi reknete ze je to hrozne lamacka otazka nebo jak to mate vedet tak mi to je vcelku jedno. ja to chci vedet jen tak protoze muj kamos ma fw 3.11 a chtel bych snim hrat iso hry.

///zmeneny nazov topicu (povodny nazov bol "3.11") - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
DG na 3.11 nie je... zatial. Stacilo si skocit do sekcie PSP Tutorialy http://www.console-forum.cz/forumdisplay.php?f=41, tam by urcite na to svietil tutorial, ak by nieco take existovalo...

zamykam a presuvam do archivu

LOCKED

na poziadanie Zajceva tento topic znova odomykam a presuvam do sekcie PSP Pokec, upravil som jeho nazov a mozete dalej diskutovat... totiz Zajcev chcel vediet, ci je nieco nove ohladom downgradu z 3.11 a ja som to pochopil trosku inac... takze nech sa paci, kto vie nieco nove ohladom DG z 3.11, nech prispeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 Dolik2005: ano, nazvy menim, aby bolo forum prehladnejsie... a doteraz som zmenil naspat len 2 nazvy, a to po porade so shadowom, neslo o nic vazne... len som doplnil do nazvu "diskusia o" (a potom vyskrtol). Kebyze sa pod to tam nepodpisem, ani si nevsimnete, ze to bolo zmenene... zato neznasam topicy s nazvom HELP, Pomozte mi, Prosim o radu a pod. Na tie sa doslova vrham... k praci moderatora toto vsetko jednoznacne patri. Ak tu chceme mat poriadok.

Tento topic tu mi pripadal trosku bezpredmetny, pretoze ak by sa nieco ohladom DG na 3.11 vedelo, tak by to tu uz bolo, ale budiz. ;) Svet sa nezruti a diskutovat sa moze snad o hocicom (tu), ak sa to tyka PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu