Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii forum...


BioToXx_

Recommended Posts

Zdat lidi neznate nejake dobre ceske Wii forum ?? Tady je hrozne mrtvo a nikdo tady nedokaze nic sehnat az na par dobrych uploaderu... chodim na wiiso.com ale tam je zase skoro vsechno nefunkcni :(

Ceske forum tohoto rozsahu neznam (ale to neznamena,ze neexistuje). Shaneni je pomerne tezka vec....ja taky jen postuju linky, ktere najdu a to postupne, tak jak mi to padne pod ruku.

Wiiso neni spatne,ale musis holt hledat....jednu dobu to meli paradni - odkazy jeli i pul roku apod., ale ted se mi zda, ze tam radi bonzaci linku, protoze kdeco je uz v den uploadu nefunkcni:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceske forum tohoto rozsahu neznam (ale to neznamena,ze neexistuje). Shaneni je pomerne tezka vec....ja taky jen postuju linky, ktere najdu a to postupne, tak jak mi to padne pod ruku.

Wiiso neni spatne,ale musis holt hledat....jednu dobu to meli paradni - odkazy jeli i pul roku apod., ale ted se mi zda, ze tam radi bonzaci linku, protoze kdeco je uz v den uploadu nefunkcni:cry:

njn aspon kdyby tady na CF tak sekce Wii trochu ozivla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli potřebuješ návody atd...tak ti bohužel neporadím :(

Ale jinak ják jsem mněl WII tak jsem chodil hlavně na warez fora mají toho dost a hlavně ty velké,snad ti je nemusím vypisovat :)

no jasny... ale nejde me jenom o stahovani her ale taky o to kde to trochu zije a pridava se tam ruzny SW na Wii... trochu se tam keca atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já právě mám svůj web WiiHack.cz na který se mi aktuálně podařilo sehnat pár autorů (zatím 7, ale hledám dál) a plánuji to rozjet ve velkém. Jakmile uvidíme, že mají lidé zájem, tak prostě i předělám web na nový a moderní jaký by si portál zabývající se Wii zasloužil. Jen je potřeba vědět, že to člověk nedělá zbytečně. Je tam i fórum, zatím tedy tam toho moc není, ale klidně se tam můžete začít bavit o čemkoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu