Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zelda : Twilling princess HELP PLS


BioToXx_

Recommended Posts

Zdravim lidi zacal sem hrat tuhle hru ale newim jak se dostat dal... Splnil sem jakoby prvni den kde ste musel zahanet ty kozi... a ted sem u baraku a nemuzu si vzit kone protoze u nej stoji holka a rika mi ze ho mam nechat odpocinout... ve vedlejsim meste sem orlem sundal vosi hnizdo a nekdo mi tam rikal neco o kocce.... ta je tam na druhem brehu reky... zkousel sem ji dostat zpatky ale je tak postizena ze ani po 40 minutovym snazeni se mi to nepovedlo a se vztekem sem to vypnul... Naky rady co mam udelat ? :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dalsi zasek... sem asi v druhe kapitole jak hrajete za toho vlka... uz sem skoro na konci a mam sehnat mec a stit... poslechl sem si ty vesnicany a mam skocit do okna u mlyna... ale v navodu je to moc jednoduse popsany... je tam ta pica s orlem ktera me fakt vytaci... ja si stoupnu na tem laje kamen povolam tu vilu a skocim ale hodi me to jen na to kolo ani ne nahoru a odsad nejde nikam skocit a sunda me ten ptak podelanej... pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu