Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otázky ohledně iPhonu


RiWiX

Recommended Posts

Jelikož mam iPhone nově a spousta věcí kolem něj je při nejmenším složitá, tak si po dvou předchozích tématech založím tohle na případné dotazy, jestli to nevadí... :)

1. dotaz: Potřebuju se zbavit kontaktů z iPhonu... byly na předchozí simce, je jich dost, překáží mi, synchronizoval jsem si je s Outlookem a uložil. Teď se jich teda můžu v klidu zbavit... nastává problém, nevím jak. Mazat jeden po druhém by bylo šílenství... nevíte, jak je mám smazat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JB mam, ale netušim, jak by to mohlo přímo z iP jít, tak jestli bys mi moh poradit... :)

EDIT: Synchronizace podle prvního návodu zabrala, takže už neni třeba vysvětlovat ten druhej... Zatim ti děkuju za dosavadní odpovědi, až budu potřebovat, zas sem napíšu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych nějaké kreslení, dokážu si představit docela dobře použitelný Photoshop nebo alespoň nějakou náhražku, na iPhonu, oproti PSP, by to mohlo bejt fakt dobrý, nevíte o něčem?

Chtěl bych se ještě zeptat, jak nejlépe zprovoznit videohovory... :)

Omlouvám se za dva příspěvky, ale aktualizuju tak téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to zkoušel právě, v Cydii je to a pak verze pro 3.0, tu jsem stáhnul, ale v praxi se to chtělo někam logovat, nezdálo se to moc věrohodný...

Na YT je návod, zkusim to, ten účet se zřejmě musí vytvořit.

Potřeboval bych poradit, jak nasavit mailovej účet Seznamu, nemáte s tim někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, jak nasavit mailovej účet Seznamu, nemáte s tim někdo zkušenosti?

Nastaveni se v nicem nelisi od zadnyho jinyho mail klienta, takze nevim s cim muzes mit problem.

http://napoveda.seznam.cz/cz/jake-jsou-adresy-pop3-a-smtp-serveru.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ah, už to funguje, já zřejmě blbě zadával svoje heslo... ale jde to jen bez SSL, což nevim, jestli vadí.

Mám problémy s aplikací Beejive 3.0, při pokusu o lognutí icq to píše o chybném licenčnim kódu, zkusil jsem spoustu verzí, ale buď toto a nebo to napíše zeleně PC LOAD LETTER a odkáže mě to na ytoube, kde se to video nespustí, při dalších pokusech opět licence... nevíte někdo, co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

A proč je teda asi 50 cracklejch verzí? Na Appulous...

Tohle je celkem zásadní problém... sice jsem si na občas nesrozumitelné řazení hudby v iPodu zvykl (například alba v 3D náhledu), ale teď nově ve firmwaru 3.1.2 se v seznamu alb (klasické zobrazení) zobrazuje jedno album třeba 15x, když se jedná o various artists album, předevšim soundtrack, za každého interpreta je tam totéž album znova, přičemž po kliknutí se otevře vždy to vlastní skutečné album. V FW 3.0 to nebylo, máte to taky tak?

Vážně nikdo neví? Zkoušel jsem snad už naprosto vše, jak to vyřešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jenže máš-li u každý písničky ze soundtracku interpreta, tak se to samotný album zobrazí za každýho interpreta znova... a ne, opravdu si nechci nastavit interprety na Various artist nebo podobně, koupil jsem si iPhone od toho, abych měl přehledně uspořádanou hudbu v rychlym a stylovym prostředí... chci řádně vyplněný tagy, nehodlam platit za neschopnost Applu...

Někdo tvrdí, že se to v iTunes dá nějak spojit, na to nemůžu prostě přijít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu