Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wet


awol

Recommended Posts

WET

Žánr: Akční - Third Person

Platformy: Playstation 3, Xbox 360

Datum vydání: 15.9.2009(US), 18.9.2009(EU)

torture_room_2-640x.jpg

Krásná, půvabná, brutální a smrtící!

Rubi řeší problémy. Je v tom dobrá. Ale když jednoho dne souhlasí s vyřešením problému jednoho boháče,a to nalezením a přivedením jeho nevyzpytatelného syna, myslí si, že jde všechno podle plánu. Mýlí se. Práce nebyla až tak jednoduchá a muž, který ji najal se nyní zdá být někým jiným než za koho se vydával. Nyní je Rubi na útěku a potřebuje najít muže, který ji nechal skoro zemřít.

Podvody. Nepřátelé. Spojenci. Zbraně. Meče. Drogy. Dobrodružství spojující tři kontinenty, dvě frakce a jednu hodně naštvanou slečnu ve Vás udrží vysokou hladinu adrenalinu od začátku do konce. Rubi je zaměřená. Rubi je rozhodnutá. Rubi je WET!

- Inovativní styl hraní z pohledu třetí osoby - s jejími na zakázku vytvořenými věrnými dvojčaty, Python kolty, se Rubi vyjímá v úžasných filmových přestřelkách proti vyzývavým oponentům

- Akrobacie - po boku s jejími zbraněmi provádí Rubi smrtící akrobatické pohyby. Její úžasná obratnost ji dovoluje lézt po zábradlích, podklouzávat pod překážkami, běhat po zdech a další

- Meče - Rubin meč je její nástroj pro smrtící útoky na blízko, s nímž umí Rubi rozpoutat několikafázové stylové útoky

zdroj: www.playcentrum.cz

Hral jste uz nekdo demo? Musim rict, ze me to naprosto nadchlo a po vydani ihned kupuji! Je to hodne akcni a jeste s tou hudbou je to suprovy zazitek. Poprve jsem si u hry pral, aby na me slo vic a vic nepratel :)

Atmosfera jako Kill Bill, kterou jen vylepsuje slow mod jako v Max Payne.

Rozhodne doporucuju zkusit alespon demo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju plnou verzi...momentálně jsem ve 4.kole......

Jak poznas ty kola? Ja nikde nevidim cisla, ted jsem zabil toho manika za tema rotacakama na tom stavenisti.

Jinak, musim rict, ze WET je takovy jaky jsem ocekaval, mozna jeste o fous lepsi. Ac to s grafikou nevypadalo v demu dobre, tak v jinych lokacich zas tak spatne nevypada ( zejmena interiery se oproti exterierum celkem povedly ). Dobry doplnek jsou urcite upgrady zbrani a nove pohyby, takze musite mit styl, aby jste si mohli dokoupit dalsi :)

Zvuky jsou zase oproti demu trosku zklamani, objevuji se celkem nevyrazna hlucha mista, ale treba hudba je super, jen by mohla hrat casteji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu