Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nfs:Shift


šméčko

Otázka

Mám problém, hru Nfs:Shift jsem nejdřív vypálil podle návodu na vypalování na - DLka, vše proběhlo úspěšně ale když dám hru do Xka tak tam je jen Play Disc ale nezobrazuje se tam že jde o Nfs:S (o hru) a když se to pustí tak tam je jen logo Xboxu na celý obrazovce a ovládací panel jako u videa ovšem přehrávat to nelze, když jsem hru vypálil znovu podle návodu na vypalování na + Dlka dělalo to to samé... může te mi někdo poradit koho musim zabít aby to šlo??

tj vtipný si zase Shifty zahraju tak leda na psp a to kdoví jestli už taky nemá prošlej FW :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Hm tak paráda seru na to Xbox prodám už mě to sere sem myslel že když mám jednou flash tak prostě zapařim pálenky a ne pořád nějáký starosti teď sem odkurvyl dvě DLka zbytečně teda což je velmi potešující při těch cennách a mym studentskym příjmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm tak paráda seru na to Xbox prodám už mě to sere sem myslel že když mám jednou flash tak prostě zapařim pálenky a ne pořád nějáký starosti teď sem odkurvyl dvě DLka zbytečně teda což je velmi potešující při těch cennách a mym studentskym příjmu

rači pošlu do prd*le 2 DLka (100,-) než 2 origo (3000,-) ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm tak paráda seru na to Xbox prodám už mě to sere sem myslel že když mám jednou flash tak prostě zapařim pálenky a ne pořád nějáký starosti teď sem odkurvyl dvě DLka zbytečně teda což je velmi potešující při těch cennách a mym studentskym příjmu

Mas pravdu, s tymi fw. aj mna to trochu sere.....nic s tim neurobime, iba to, ze ked mas flash 1.5 a nizsi, tak hru s wave3 treba opatchovat!!! Ak je 1.6, este aj 1.51, tak hry s wave3 sa nepatchuju, pretoze taku opatchovanu na nich nespustis :evil:

P.S. ceny DLka su u vas ake? Nezda sa mi, ze by si sa nad tym mal az tak rozculovat. Priemerna vyska platu a ceny u vas sa so Slovenskom nedaju porovnat, ale paradoxne si aj tak viac stazujete na zivot :sorry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to UnderFucker:

prosimtě nech si svý moudra.. nevim co tu zas plácáš o originálkách.. ona to neni zas taková prdel, když si připočteš prachy za béňo, 5x -DL a jedno + navíc dvakrát sem musel letět ke kámošovi aby mi to vypálil páč mi před nedávnem odešla vypalovačka na DLka takže to máš docela dost peněz za takovou srandu plus to lítátí sem a tam, vypálit, vyzkoušet, vypálit, vyzkoušet... fakt libovka, doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno jakožto student nemam plat žadnej tak sem rád když mi zbude na pivko..

ceny.. co všude vidim tak 70-80,- za jedno, vtipný je že v každym velkym elektru v čb maj dycky jen jednu značku a často jen - DL a drahý jak prase.. na netu vidim ceny okolo 30,- ale to se zas odrazí v poště atp. takže si nevyberu

tragika osudu.. :D holt mi tu bude stát Xbox další půl rok nedotčen :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno jakožto student nemam plat žadnej tak sem rád když mi zbude na pivko..

ceny.. co všude vidim tak 70-80,- za jedno, vtipný je že v každym velkym elektru v čb maj dycky jen jednu značku a často jen - DL a drahý jak prase.. na netu vidim ceny okolo 30,- ale to se zas odrazí v poště atp. takže si nevyberu

když jich koupíš 300 tak pošta je tak minimální.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Media treba kupovat v nejakych malych obchodoch s PC, mediami atd. a nie v nejakych retazcoch, velkych elektrach! Tam to maju o dost drahsie a iba take dve znacky a dost.

Ja kupujem u nas v takom malom obchodiku s PC, tam su napr. Maxell DVD+R DL do jedneho eura, cize do 30 slovenskych korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tve držte mě bo ho zabíju :D

p.s. ty seš tu asi oblíbenej.. :D

No ty si mezi nama taky pekne protirecis btw :roll::wohow:

Student bez prijmu? Jasny, tak z ceho platis beno a ty dvd? :D

No jinak moc nechapu tvoje argumenty, jestli se to tak da nazvat.

Paklize si stezujes, kolik mas nakladu s palenim, tak si to schvalne spocitej, kolik bys mel nakladu s origo.

Kolik mas her x prumerna cena v dobe, kdy jsi je mel ty, coz asi tipuju bude kratce po releasech, takze bys je tvrde caloval.

Zvlast u vas v Budejicich, pokud bys je nekupoval pres net, stacilo mi jednou tamni JRC nebo co to bylo. Hry, ktery se v ty dobe v Praze prodavaly za +/- 600 byly tady bez okolku za ceny typu 1799,- apod.

Takze ted zacnete kamenovat Prazaky :D

DVD DL stojej kolem cca 30-50 Kc v eshopech, objednas si jich 10 za 300-500.

Ty si misto toho koupis jedno za 80, takze za 300-500 jich mas 3 -5, a pak si stezujes, hmm...

To samy s tim FW, co je na tom slozityho? Zjisti si, jakej mas FW, pri stahovani her se podivej, co jsi vlastne stahnul, projed to pres abgx a mas hned jasno.

Nic ve zlym, nechci nikomu sahat do svedomi ani tady resit origo vs. neorigo, ale placas nesmysly a ohrazujes se proti problemum, ktery mas akorat kvuli vlastni nevedomosti ci lenosti neco zjistit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

smecko zdas se mi jako de*ent, neni to chyba xboxu ze si neumis projit par tutorialu jak vypalit hru

ja mam celkem her 106 a ani jednu origo, a vsechny jdou bez problemu kdyz vezmu 900 prumerne na jednu hru tak bych mel dat hafec za originalky, ale takhle tech 300 kc za 10DVD preziju a palirna se ti vrati...

ps smecko podfucker myslim ze je v pohode, ale ty se me nezdas, hned psat ze koncis s xboxem kvuli tomu ze si kvuli blbosti posere* dvdcka je tvoje chyba:!:

no zatim to je asi vse, jen si projdi tutorialy, neni to na dlouho staci par tech hlavnich!

to UnderFucker:

prosimtě nech si svý moudra.. nevim co tu zas plácáš o originálkách.. ona to neni zas taková prdel, když si připočteš prachy za béňo, 5x -DL a jedno + navíc dvakrát sem musel letět ke kámošovi aby mi to vypálil páč mi před nedávnem odešla vypalovačka na DLka takže to máš docela dost peněz za takovou srandu plus to lítátí sem a tam, vypálit, vyzkoušet, vypálit, vyzkoušet... fakt libovka, doporučuju!

Kdybys daval bacha tak se ti nic takoveho nestane... my tvoje doporuceni na libovku neberem protoze si umime procist tutorialy, a kdyby ses hned ohrazoval ze studujes a nemas cas... vzdycky si cas najdes, pujdu pristi rok do prvaku na gymplu a mame tak zpi*enej rovrh ze to neni mozny, ale i tak tady stiham psat atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

po spuštění hry mi hra naběhne ale při načítání hned ze začátku na testovací kolo(asi) to prostě jenom načítá a nic víc, mám pocit že ani DVD nějak neslyším hrabat, co stím? :-(

zapoměl jsem to zkontrolovat před vypálením, udělal jsem to až ted, ale předpokládám že je ta hra nefunkční, dá se to nějak opravit?

Bez n-zvu.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
po spuštění hry mi hra naběhne ale při načítání hned ze začátku na testovací kolo(asi) to prostě jenom načítá a nic víc, mám pocit že ani DVD nějak neslyším hrabat, co stím? :-(

zapoměl jsem to zkontrolovat před vypálením, udělal jsem to až ted, ale předpokládám že je ta hra nefunkční, dá se to nějak opravit?

1. tipnul bych to na spatne vypalenou hru

2. nepoužívej Mulletr, program dnes už úplně k ničemu. Pro kontrolu her používej Abgx, návody v tutoriálech

sorry,ale zase tak se v tom neorientuju..:) co je dashboard a jak zjistím jestli mám nejnovější?

Dashboard je prostredi xbxo (vybiras tam jestli hry, video markateplace a tak.) jestli tam mas avatary, mas novej a tim to neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
po spuštění hry mi hra naběhne ale při načítání hned ze začátku na testovací kolo(asi) to prostě jenom načítá a nic víc, mám pocit že ani DVD nějak neslyším hrabat, co stím? :-(

zapoměl jsem to zkontrolovat před vypálením, udělal jsem to až ted, ale předpokládám že je ta hra nefunkční, dá se to nějak opravit?

Bez n-zvu.JPG

Nevím jak si přišel že je hra nefunční,přesně takhle to má vypadat a zda se že je nastala chyba při vypalovaní nebo už při stahovaní ,ale to by ti hodilo error už při rozbalovaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to Olaf:

Nevim co má tvůj post znamenat jestli rád urážíš lidi nebo o co ti jde ale taky se mi zdá že při tvým věku by se ti nemuselo všechno doslovně vysvětlovat a tím že jsem řekl že nemám plat, což je pochopitelné že studenti plat nepobírají, asi není myšleno že nemám ani korunu nějak se musím dopravovat ze školy a do ní.. vše co sem měl navíc padlo na tuhle včerejší srandu a jen pro tvojí informaci béňo mě stálo 100,-

to 3FF3CT:

tyhle keci si prosimtě nech, teď seš frajer co nadávat na fóru do dementů na to máš koule dost

p.s. promiň mi že se v tom nevyžívám (flashe a patche a upgrady a updaty) celý dny jako ty a chtěl sem si prostě zahrát, jinak kvůli vypalování sem si toho pročetl celkem dost aby vše bylo správně, mimochodem nic o tom že je zapotřebí patch tam nebylo, tak si laskavě nech svý nadávky pro kamarády a nebo mi to přijď říci alespoň do očí

Kdybys daval bacha tak se ti nic takoveho nestane... my tvoje doporuceni na libovku neberem protoze si umime procist tutorialy, a kdyby ses hned ohrazoval ze studujes a nemas cas... vzdycky si cas najdes, pujdu pristi rok do prvaku na gymplu a mame tak zpi*enej rovrh ze to neni mozny, ale i tak tady stiham psat atd.

já jsem snad něco řekl, že nemám čas nebo co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me se taky nekdy povede, ze se hra nevypali, ale chyba je u me Palirnou a ne mnou, asi starej FW nebo co, ale nemuzu najit novejsi.. treba fallout sem asi 5x sthaoval z nekama jinama a jiny release a bud se ani nezapl, enbo se zapla apak hned sekl.. zatim mi to udelal jen ten fallout a NFS: shift no.. zrvona jdu kouknout po tom FW na mechaniku, tedka me to ejak zacalo srat ten shift :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu