Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nfs:Shift


šméčko

Otázka

Mám problém, hru Nfs:Shift jsem nejdřív vypálil podle návodu na vypalování na - DLka, vše proběhlo úspěšně ale když dám hru do Xka tak tam je jen Play Disc ale nezobrazuje se tam že jde o Nfs:S (o hru) a když se to pustí tak tam je jen logo Xboxu na celý obrazovce a ovládací panel jako u videa ovšem přehrávat to nelze, když jsem hru vypálil znovu podle návodu na vypalování na + Dlka dělalo to to samé... může te mi někdo poradit koho musim zabít aby to šlo??

tj vtipný si zase Shifty zahraju tak leda na psp a to kdoví jestli už taky nemá prošlej FW :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
to Olaf:

Nevim co má tvůj post znamenat jestli rád urážíš lidi nebo o co ti jde ale taky se mi zdá že při tvým věku by se ti nemuselo všechno doslovně vysvětlovat a tím že jsem řekl že nemám plat, což je pochopitelné že studenti plat nepobírají, asi není myšleno že nemám ani korunu nějak se musím dopravovat ze školy a do ní.. vše co sem měl navíc padlo na tuhle včerejší srandu a jen pro tvojí informaci béňo mě stálo 100,-

No uznavam, ze jsem si rejpl do tvyho soukromi, do cehoz mi nic neni, ale rekl sis o to. A v tom zadna urazka nebyla, jenom jsem shrnul tve protichudne argumenty.

Ale taky mi bylo 18, taky jsem byl student (a jeste rok budu) a vim jaky to je, nemit prachy. Proto jsem chodil po brigadach, takze tvuj argument "Studenti plat nepobiraj" neberu. Kdybys chtel, tak bys pobiral, malo, za srackovou praci, uznavam, ale pobiral.

A jestli makat nechces? No tak si pak nestezuj. Jednoducha uvaha.

Koupim xko? Fajn, budu na to mit? Ok, bude to neco stat? Tolik a tolik.

Fajn. Kdyz na neco nemam, tak si to neporizuju, ale o tom tohle neni.

Tady jde o to, ze si stezujes jak je to s tim xkem napikacu, ze to nefunguje, ze dvd jsou drahy, atd., pritom VSEM tem problemum by ses pri trose snahy a vlastniho pricineni bez problemu vyhnul.

Takze nadavat muzes leda tak sam sobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale taky mi bylo 18, taky jsem byl student (a jeste rok budu) a vim jaky to je, nemit prachy. Proto jsem chodil po brigadach, takze tvuj argument "Studenti plat nepobiraj" neberu. Kdybys chtel, tak bys pobiral, malo, za srackovou praci, uznavam, ale pobiral.

ha ha zkus si najít dneska práci a ještě s volnou pracovní dobou, jinak máš recht že si stěžuju na Xko, ale o tom že nemám peníze jsem neřekl ani slovo tak já vážně nevím z čeho mě tu zase osočuješ.. a popravdě ti povím, že když mi bylo 18 tak sem se měl nejlíp penízky od sponzora, ale to bylo na střední škole..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu