Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tiskárna Epson problém


mattts90

Recommended Posts

Hojte, mám tiskárnu Epson DX 4400. Před nedávnem jsem do ní koupil neoriginální cartridge, abych si do ní mohl sám doplňovat inkoust. Ke cartridge jsem si koupil i inkoust, vše pouze na černou barvu, neboť potřebuji tisknout jen texty, obrázky netisknu. Ostatní tři barvy už mi došly, takže mám zájem plnit jen kazetu na černou barvu.

Problém je v tom, že neorg.catridge chvíli fungoval, ale už nefunguje. Ten cartridge je verze 5.0. Dostal jsem ještě nový – stejnou verzi ale už z počátku nefunguje. Když jsem dal do tiskárny poprvé neorg. kazetu, ještě jsem měl trochu inkoustu i v ostatních barevných kazetách. Jakmile mi došly ostatní barvy kromě černé, tak už tisk nebyl možný, přitom v černé kazetě je dost inkoustu. Do prvního vyprázdněni černé neorg. kazety to fungovalo a s neorg. inkoustem, ale jakmile jsem inkoust doplnil, už to nešlo. Co by s tím mohlo být?

dx4400%20epson.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobnou tiskárnu jako ty. Přesněji EPSON DX 5000 a problém mám ten samí pokud mi dojdou ostatní barvy. Tahle tiskárna má nevýhodu v tom že když chceš něco tisknout i když je to černobílý tak prostě potřebujes všechny barvy. Jakmile chci tisknout černej text a mám všechny barvy kromě modré tak mi to prostě nejde :) Nevím jestli je to aji u tvé tiskárny ale podle tipu bych tipnul že j. Zkus koupit ostatni barvy a zkusit to znovu....:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobnou tiskárnu jako ty. Přesněji EPSON DX 5000 a problém mám ten samí pokud mi dojdou ostatní barvy. Tahle tiskárna má nevýhodu v tom že když chceš něco tisknout i když je to černobílý tak prostě potřebujes všechny barvy. Jakmile chci tisknout černej text a mám všechny barvy kromě modré tak mi to prostě nejde :) Nevím jestli je to aji u tvé tiskárny ale podle tipu bych tipnul že j. Zkus koupit ostatni barvy a zkusit to znovu....:bash:

Tak to je v háji... Tušil jsem to, ale zase jsem si říkal, že třeba na tiskárně Canon mi stačila na texty pouze černá barva v zásobníku. No,je to na nic. To spíše budu zvažovat novou tiskárnu.

Mohl by mi někdo poradit nějakou kvalitnější značku, u které bych mohl mít neorg.barvu a pouze černou aby tiskla?

Se mi moc nechce riskovat, abych koupil všechny barvy a ona náhodou nebude tisknout, i když to asi bude jak říkáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu