Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NAT3 změnit na NAT2


PEchi

Recommended Posts

zdravím všechny,

řeším takový menší problém, co se týče připojení PS3, mam NAT 3 ale abych mohl používat voice chat a nebo hrát GTAIV online potřebuju NAT 2, je to typ připojení k internetu...

Hledal sem na netu řešení, bylo jich tam spousta a různejch, jeden vyvrací druhej atd, nidko že mu to fungovalo, nikdo že zas ne. řešil někdo tenhle problém ? Jak se dostanu na NAT2 ? díky za odpovědi

EDIT:

než sem poslal post, šťoural sem se v tom přez 3 hodiny....krátce na to BUM, mam to vyřešený....

problém byl v tom že muj router to ps3 dá se říct škrtil, dal sem vytvořit službu v Port Forwarding nastavení, pořenechal sem mu porty 1600 až 1700 a bum, NAT2, omlouvám se za asi zbytečný post..kdokoliv byste měl podopbný problém, napište mi rád vám pomůžu to vyřešit, je to velmi nepříjemné tohle nevymakali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě se to tu na fóru už hodněkrát řešilo, ale kdyby náhodou ne, tak i pro ostatní podrobné info NAT3 vs NAT2 vs NAT1 (a mnohé další neboli téměř vše) je v této brutální playstation příručce, zde je link:

http://download.cz.hellshare.com/ps3repairguide.zip/563848

:!: Nebylo by od věci ji někde vystavit viditelně na fórum :!:

BTW: třeba já se doma leknul spíš obráceně, mám NAT2 aniž bych se o nějaké nastavování portů pro ps3 na routeru snažil, zvláštní, možná můj ASUS inteligentní router pozná ps3 sám a povolí ji ty porty sám. Naopak trochu mám do teď problémy s mou ps2, kterou mám do internetu připojenou tak "napůl" a stále nevím co ji chybí (dva specielní porty pro ps2 povolené mám), ale spojení zlobí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tu příručku určitě mi přijde vhod.... no já když to řešil bylo to peklo ale dal sem to...některý routery poznaj že je to PS3 asi, bylo na netu několik případů že to taky zapojili a rovnou měli dvojku což je paráda....já mam vystudovaný ITčka na docela vysoký urovni a nedokážu si představit že bych tohle řešil bez vědomostí co mi dali moji profesoři, asi bych neuspěl....nemam zkušenosti s PS2 připojení k netu takže ti bohužel nepomůžu....ale dík za tu příručku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já mam vystudovaný ITčka na docela vysoký urovni

Mohl bych vědět, konkrétněji, který typ školy, případně kurzu..

Měl jsem za to, že zjistit z manuálu co PS3 potřebuje a následně si na routeru nastavit port forwarding případně zapnout UPNP, lze na běžných typech routerů i se základním pvědomím o IT za pár minut...

Co ti na tom trvalo 3 hodiny? Nezafungovalo UPNP, nevěděl si, které porty forwardovat, a nebo tam byl nějakej jinej hapr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych vědět, konkrétněji, který typ školy, případně kurzu..

Měl jsem za to, že zjistit z manuálu co PS3 potřebuje a následně si na routeru nastavit port forwarding případně zapnout UPNP, lze na běžných typech routerů i se základním pvědomím o IT za pár minut...

Co ti na tom trvalo 3 hodiny? Nezafungovalo UPNP, nevěděl si, které porty forwardovat, a nebo tam byl nějakej jinej hapr?

upnp nefungovalo, porty nevěděl....se základnim povědomim je hezky řečený, ale jakmile ti to trvalo pár minut...musel si hned vědět kam šáhnout, já třeba nevěděl :-) první co mě napadlo google, strejček google ten vždy ví, jenže co tam ty maníci dělali....megasložitý manévrování s routerem, to se mi nelíbilo, s tim že ještě k tomu měli jiný tipy routerů...abych to zkrátil....3 hodiny mi trvalo, zjistit že ps potřbeuje otevřít ty porty....když sem zjistil tohle šel sem rovnou na věc...

Jinak na dotaz co za šlolu ? AGC Teplice, maximální spokojenost s tim ústavem....maximální takže jestli někdo rozhodujete kam jít a máte to blízko, neváhačka....

Pro lidi co by snad chtěli zpochybňovat že sem se s tim crcal 3 hodky že budu pěknej lamer atd--- blow me :D .. když člověk neví co je zapotřebí udělat těžko se to dělá, že :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 8 months later...

Zdravím borci,

mám takový problém, podobný, takže sem nezakládal nový topic.

Před nějakou dobou jsem se v Tekkenu 5DR normálně připojoval do místnosti, kterou jsem vytvořil... všem kamošům to jde ke mě se připojit, ale jednomu ne, což dělá až teď, dříve to šlo. Tak sme chtěli zkusit chat, at to nějak poresime, ale ani na video chat nas to nepusti k sobě (chyba 8002B712 na mé straně, 8002B711 u kamoša)... Ale na druhou stranu, když on vytvoří místnost, tak jen mě nejde se připojit, a dělá mě to to samé jak jemu, že mě to rovnou z té roomky vyhodí a napíše network error. Tak jsem se rypal v nastaveni a nic nepomohlo. Mám NAT 2, bezdrátově. Kamoš má taky NAT 2.

Tak otázka zní, jak to kde nastavit, aby to zase šlo, jak chat, tak připojení do hry. (k cizím do roomek to jde normalne) Mám doma wifi z routeru po bytě, drát není možný, je to spíš daleko od routeru k PS3.

Díky za každé rady.

PS: Ta příručka by bodla, už je smazaný link, prosím o reup, kdokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi, měl jsem podobnej problém, kdy jsem se nemohl dostat ani na chat v PS3 a myslím, že mi pomohlo zakázat UPaP a pak všechno najednou chodilo (mám taky NAT2 a wifi), ale je to jen tip

Tím, že jsem se rýpal v nastavení, tak to sem přesně myslel, že jsem vyzkoušel nějaky možnosti....a UPnP jsem i vypnul, sice online mi šlo, ale problém výše uvedený pořád přetrvával, takze to v tom asi nebude. Třeba sem prehlidl neco jinyho v routeru nebo neco nekde, ale jak, to nevím... proto už bezradně píšu sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu