Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Universal remote control (ovládání TV PSPckem)


Skyt

Recommended Posts

čest lidi,potřeboval bych poradit...všecko sem udělal správně a když to spustim napíše mi to The game could not be started (8002014C), a nebo když to dám ze složky game380 do game-(tam mám i afkima) tak mi to napíše The game...80020148

Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Tak sem zpodle rad pro lamy udělal tohle:Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled....ale stejnak mi to píše furt to samý....v čem je chyba ?? =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čest lidi,potřeboval bych poradit...všecko sem udělal správně a když to spustim napíše mi to The game could not be started (8002014C), a nebo když to dám ze složky game380 do game-(tam mám i afkima) tak mi to napíše The game...80020148

Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Tak sem zpodle rad pro lamy udělal tohle:Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled....ale stejnak mi to píše furt to samý....v čem je chyba ?? =D

Taky jsem měl problémy s 80020148 a8002014C na mém 4.01 m33-2 Fat. Už mi to jede. Musel jsem ale stáhnout a naistalovat toto:

Postup:

1) Zkopírujte složku PSP na kartu

2) Spusťe update a postupujte podle pokynů na obrazove

3) Hotovo

1.50 Kernel Addon v1 (!!!Pouze FAT!!!)

Code:

http://uloz.to/534345/1.50_K_4.01M33.rar

Viz. http://console-forum.net/showthread.php?t=29336
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl problémy s 80020148 a8002014C na mém 4.01 m33-2 Fat. Už mi to jede. Musel jsem ale stáhnout a naistalovat toto:

Viz. http://console-forum.net/showthread.php?t=29336

nejde sry skousel jsem to a ted zu mi to najede scerna obraz a vypne se mi PSP :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

caute... takze sem to zkusil a u nektere televize tam ten ovladac, je ale sou tam funkce jakoby se tim ovladalo neco jineho nez televize... a nebo u nektere televize tam ovladac neni a tak zkousim nastavit jinaci. Kdyz to nastavim tak to treba jen na televizi blika, ze se neco deje, ale stejne nic. No a vzdykcy kdyz vyberu po 3 nebo po 4 ovladcku tam se psp sekne (jako by to porad na karte srotovalo) a psp se vypne.. co s tim :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

kam to mam dat???? mam 500m33 a kdyz najedu v psp do game tak se mi ukaze ikonka programu a pod tim jakoby rostrzenej soubor zapnu ten program hode se tam logo psp a vrati me to do menu s hlaskou 400800c bo nak tak:(

The game could not be started. tohle mi pise co s tim???

(8002014C)

hm dobry da sem navod a pulce lidi to nejde ale on an to sere... kdyz zalozis dred tak se o nej starej!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Zdravicko zawislaci :)

tak jsem to zkusil a nink... :( projel sem cely forum na Universal rometo control ale stejne to nejde.

Mam PSP FAT 1004, 5.00 m33-4

v Recovery menu mam 5.xx kernel, UMD mode m33 driver -no umd-

v XMB menu mam UMD ISO MODE M33 driver

kdyz ty slozky nahraju do /psp/game 1.50 tak to hlasi 80020148

kdyz to dam do /psp/game 5.xx nebo Game tak to hlasi 8002014C

hledal jsem i co to znamena ale stejne nevim jak dal.

kdyztak PM bo ICQ :) thx mate...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čus.

Tak jsem to taky vyzkoušel.

Ale prográmek jsem stáhl na "psp-hacks" a mám trochu jiné ovládání. Nabídka ovladačů je pod čtverečkem, nabídka tlačítek je pod kolečkem,křížkem se zvolené tlačítko aktivuje a trojúhelníkem program ukončíte. Jinak tam nic nastavit nejde.(to jen pro ty co mají taky tuto verzi---asi starší)

Jinak kdo by potřeboval ovladač který není v adresáři, tak třeba najde nějaký zde(já jsem tam svůj Samsung našel).http://lirc.sourceforge.net/remotes/ Stačí pouze ten textový soubor stáhnout a přesunout do daného adresáře v PSP(v mém případě X:\remotes\samsung).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu