Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Collin mcrae dirt II ONLINE PSN


For_est-5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

zdarec pokud ma nekdo zajem hrat dirty 2 po netu a hlavne s cechama tak at zkusi adresu www.gamebazar.cz/mstorm.php jsou tam turnaje na vsechny mozny zavodni hry pro ps3 po netu a kdyz se tam registrujete tak se muzete prihlasit staci si dat do pratel organizatora ktery vam pak posle pozvanku asi pet minut pred zacatkem jezdi se vzdycky skoro kazdy patek nebo sobotu okolo 21 00 neco se planuje i na svatek ve stredu 28 ale musite byt mezi prvnimi 8 prihlasenymi protoze multak dirtu vic nezvladne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Našel by se někdo, kdo by chtěl získat With Great Honor trophy v DiRT 2? Rád bych se spojil s někým, s kým bych tuto trofej získal a následně by ji mohl získat i on. Jde o to založit hru a jeden vždy musí vyhrát několik závodů bez kolize, aby získal trofej. Druhý by měl za úkol jet jako druhý a držet se kousek zpátky. Pak by se role prohodili a oba bychom získali trofej :) Kdyby někdo chtěl, tak můj nick je SULiik

PS: Do seznamů nicků mě prosím nezapisujte, DiRTa mám jen vypůjčenýho od maxi3Ka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu