Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký máte digitální Foták?


iNasko

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl udelat toto tema protoze bych chtel vetet kdo ma jaky digitalni fotak.

já mam :

Sony DSC-W35

Kompaktní digitální fotoaparát, který díky vysokému rozlišení a prvotřídnímu objektivu nabízí velmi kvalitní obrazové výsledky. Velmi snadné ovládání potěší i méně zkušené fotografy. Rozlišení 7,2 Mpx, 3x otpický zoom (38-114 mm), režimy Auto, P, ISO 100-1000, LCD 2,0 palce, 118 g.

Parametry:

Typ fotoaparátu: Kompaktní digitální fotoaparát

Efektivní počet pixelů : 7,2 Mpx

Optický zoom :3x

Minimální ohnisková vzdálenost :38 mm

Maximální ohnisková vzdálenost :114 mm

Stabilizátor: Ne

Makro od 2 cm

Citlivost ISO : 1000

Rychlost závěrky: 1/8-1/2000 s

Expoziční režimy: Auto, Program AE

Velikost LCD :2,0 palce

Paměťové karty: Memory Stick PRO Duo

České menu: Ano

sonycybershotdscw35640xrr5.jpg

Ukázky focení:

Tyto fotky jsem fotil já :

dsc00076md1.th.jpg

dsc00072lv5.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky od Sony :D DSC-T33, byl koupení narychlo protoze sme leteli do USA a nemel sem fotak.Vysel mne dost draho protoze je patri mezi prvni fotaky co podporujou MSPD :) Delá 5Mpix fotografie video v rozlíšeni 640x480 a 640x480 FINE. Mne to úplne stačí ;)

Zde je foťák:

sonydsct331tq3.th.jpg

Zde je fotka:

dsc02649uj2.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam NIKON D70 + objektivy: Sigma 70-200 F2.8 + Nikorr 50mm F1.8 + Nikorr 18-70 F3.5 + Blesk Nikon SB800 + druha baterie + 4GB CF karty + fotobatoh + stativ = 67 000Kc zde jsou me prace: http://electropunker.deviantart.com/gallery/ + prace pro weby: bbark.cz, hip-hop.cz, nubreed.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my mame:

dsc-n1.jpg

Cyber-shot N1 " 8.1 efektivních Megapixelů " Clear Photo LCD Plus (třípalový hybridní, 230k pixels) " Obsluha dotykovým LCD displejem " Optiku Carl Zeiss Vario-Tessar " 3x optický zoom, až 15x Smart Zoom, 6x Precision Digital Zoom " Vysoká citlivost s redukovaným šumem (ISO800) " Funkce kapesní album (Pocket Album) " Přehrávání snímků s hudebním podkresem " Free Spot AF by Touch Screen " Clear RAW NR (redukce šumu) " Rychlý provoz (spouštění 1,65 sekundy, prodleva času závěrky 0,28 sekundy, prodleva uvolnění závěrky 0,01 sec) " Životnost baterií s funkcí STAMINA (asi 300** snímků) " Kompaktní vysoce kvalitní hliníkové tělo " Procesor Real Imaging " Funkce malování na snímcích " Formát 16:9 pro širokoúhlé TV " Vnitřní paměť 26MB (navíc další vnitřní paměť pro funkci kapesní album) " LCD - zorné pole 100% " MPEG Movie VX Fine s audiozáznamem " Zobrazení histogramu " AF osvětlovač " Rozhraní USB 2.0 pro vysokorychlostní přenos " Scénické režimy (8) " Cyber-shot Station (doplňková) " Kompaktibilní s protokolem PictBridge " Menu v 15ti jazycích (komunikuje česky, anglicky, francouzsky, německy, italsky, španělsky, portugalsky, holandsky, rusky, švédsky, norsky, dánsky, finsky, polsky a maďarsky) * 185g včetně baterií a řemínku na zápěstí ** Metoda měření odpovídá standardu CIPA (CIPA: Camera & Imaging Products Association).

niekedy s nim robim videjka :D

edit. jo a f-007 spravu som zmazal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moj prvy digital bol Panasonic DMC-FX7, 5MPix, tmavomodra metaliza, kto ho chce vidiet, mam ho v avatare, je v odraze mojho PSP...

Ale po polroku sa pokazil a v servise ho nevedeli opravit, tak museli mi vratit peniaze a za ne som si ihned kupil novy model (za tu istu cenu, kedze za polrok ceny klesli a prisli nove modely), a to Panasonic DMC-FX01, je to 6MPix, cierna akoby pogumovana verzia (modru metalizu nemali vtedy na predajni :cry:), obrazok je tu:

Lumix-DMC-FX01-front-back_r.jpg

A kto chce vidiet krasne macro fotky, ktore sa mi nimi podarilo nafotit, tak najde ich tu: http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=3743a3130d45&al=2877415

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu