Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDMI kabel ?


FrAySr

Otázka

Cawes all, chtěl sem se zeptat, chci si koupit ňákej HDMI kabel a hlavně aby byl dobrej, četl sem tu hodněkrát že některej HDMI nefunguje, některej se zachvilí posere atd. tak bych chtěl poradit jakej mám koupit pokud s tím mate zkušenost. Ještě se chci zeptat když propojim X-Box s televizi prez HDMI prenasi HDMI i zvuk ??

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vždyť je to naprosto fuk.. HDMI kabel jako HDMI.. je to poslední verze 1.3 (HDMi 1.4 vyšlo letos v květnu... rozídly jsou ale minimální)

sám sem ten kabel měl doma a zkoušel sem ho s PS3 i Xboxem.. kámoš ho k Xku používá už přes rok ;)

rozdíly HDMI verzí http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_Comparison

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cawes all, chtěl sem se zeptat, chci si koupit ňákej HDMI kabel a hlavně aby byl dobrej, četl sem tu hodněkrát že některej HDMI nefunguje, některej se zachvilí posere atd.

"některej se zachvilí posere"??? - tak toto mi je novinka. Ako sa posere? Tak, ze budes po nom kladivom mlatit? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si kupoval před necelým rokem na CZC hdmi kabel (myslím, že je to HAMA) za 1600Kč a nemám s ním nejmenší problémy.Je to takový zvlášní kabel...nikdy jsem podobný neviděl :D má divný potah (hrubý, nevím jak to popsat) = nebát se připlatit za kvalitu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si kupoval před necelým rokem na CZC hdmi kabel (myslím, že je to HAMA) za 1600Kč a nemám s ním nejmenší problémy.Je to takový zvlášní kabel...nikdy jsem podobný neviděl :D má divný potah (hrubý, nevím jak to popsat) = nebát se připlatit za kvalitu;)

A nebat sa kupit aj do 10 €...za 8 eur nemam s nim ziadny problem :bash:

P.S. mozem vediet na akom tv, uhlopriecke ten "luxusny" HDMI kabel pouzivas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tak 1600,- uz je dost prehnany bych rekl :D

Na kvalitu obrazu jsem taky dost haklivy , ale tolik bych nedal .

Osobne mam ps3 propojen timhle uz cca 2 roky :

http://www.computer.cz/DetailPage.asp?DPG=138652&DSP=1

I xbox sem s nim zkousel a obraz byl super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak ja mam nejakej OEM 2M zlaceny konektory za 150kc a pohoda kamos prinesl 2m cosi za 1200 a kvalita obrazu je stena na 42" FullHD TV :-) Takze koukam ze pekne vydelavaj na hlouposti lidi. njn nekdo je ochotnej vyhodit prachy za to ze mu nekde nakukaj ze ten a ten je nejlepsi pritom je to jen par dratu a digitalni signal njn kdo che at da treba 3000kc za 2m kusu dratu boze :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu