Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 2


Glutton

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...

Mel bych takovej dotaz.

Jak v kariere docilite toho ze jsou zavody stale zabavny a napinavy? Ja jsem zacal s Golfem 2 a par prvich zavodu bylo skutecne nervnich. Pak jsem ale vyhral VW Golf IV r32, odlehcil, udelal podvozek a vse mimo motoru (kvuli vykonu) a dalsi zavody jsou uz hodne fadni.. souperum davam i kolo a prestava to byt sranda.. Myslel jsem ze bude min penez na nakup novych dilu a tim padem to nebude takova brnkacka..

Mozna delam neco spatne tak mi prosim poradte - jsou to super zavody, ale kdyz je jednoduche porazit soupere tak to ztraci na lesku..

diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ja se divim, ze to neni nejak poreseno ve hre..

samozrejme pokud nebude jina volba tak holt budu muset vzit auto ze stejne nebo horsi kategorie..

od takove hry bych ale cekal lepsi mod kariery kde by se clovek nemusel hlidat aby nemel moc dobry auto :)

tak to už je tvje chyba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cafte.

Viete mi niekto poradit?

Drvim tuto hru a je totalna pecka. No niektore auta mam zamknute a ked na ne kliknem tak mi napise ze sa odomknu ked dovrsim napr. uroven 40 v regionu Asie.

Ja mam uz uroven 47 ale neviem kde zvisim tu uroven v danom regione.

Hral som aj regionalne zavody mam vsade zlatu medailu ale tie auta mam zamknute stale.

Akoby boli tie urovne 2. Jedna celkova a druha regionalna. No ako tu regionalnu dosiahnut napr. 40 neviem.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chci si koupit forzu(vím má vyjít 3 ale můžu mít 2 za dobrou cenu)

tak mám pár otázek prosím odpovědi taky v bodech ať je přehled :)

1.Jsou závody s AI vyrovnaný?(jestli to není tak že se rozjedu a ujedu jim o půl trati to by mě nebavilo)chtěl bych závodění až do konce

2.Jak je to s tím tunningem je tam tuning exteriéru?(barva,nárazníky,křídla)

nebo jen motoru atd...

3.kolik je tam tratí a kolik aut?(CCA)

4.když pojedu s bráchou na jednom xboxu(2ovladače:))tak pojedou s náma i jezdci ovládaný AI?nebo pojedem jen my dva?

možná později přidám otázky :) (podle o dpovědí :D)

jinak dík předem všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Odpovim ti aspon na prvni otazku , uz sem to dlouho nehral :D

Zavody s AI jsou na nekterych tratich docela vyrovnany , ale to uz zalezi na obtiznosti a tvych zkusenostech . Ja umim ovladat zavodni auta pomerne dobre , takze z cca 30ti zavodu sem byl akorat jednou druhy :D

Jinak , proc si nenajdes recenzi na netu ?

http://games.tiscali.cz/reviews/forza2/index.asp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte.

Viete mi niekto poradit?

Drvim tuto hru a je totalna pecka. No niektore auta mam zamknute a ked na ne kliknem tak mi napise ze sa odomknu ked dovrsim napr. uroven 40 v regionu Asie.

Ja mam uz uroven 47 ale neviem kde zvisim tu uroven v danom regione.

Hral som aj regionalne zavody mam vsade zlatu medailu ale tie auta mam zamknute stale.

Akoby boli tie urovne 2. Jedna celkova a druha regionalna. No ako tu regionalnu dosiahnut napr. 40 neviem.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau

1.když si nastavíš obtížnost tak vyrovnaný určite jsou.....

2.Ano,můžes tunit jak motor tak exterier...

3.aut cca 82

4.nevim to jiste ale myslim ze muzou jet i AI....

au cca 82?? lol je jich tam o hodně víc někde jsme četl že 312 ale řekl bych tak kolem 300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte.

Viete mi niekto poradit?

Drvim tuto hru a je totalna pecka. No niektore auta mam zamknute a ked na ne kliknem tak mi napise ze sa odomknu ked dovrsim napr. uroven 40 v regionu Asie.

Ja mam uz uroven 47 ale neviem kde zvisim tu uroven v danom regione.

Hral som aj regionalne zavody mam vsade zlatu medailu ale tie auta mam zamknute stale.

Akoby boli tie urovne 2. Jedna celkova a druha regionalna. No ako tu regionalnu dosiahnut napr. 40 neviem.

Dik

nes*r se mi sem založil sis svůj topic a nikdo neodepsal tak to asi neví tak to nepiš sem...třeba google...neznáš?

jinak já teď čet že je jich tam 314

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu