Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD asi v pr...


Kenny Suprianni

Recommended Posts

Lidi potřebuju helf. Neska sem tak na svojem Fujitsu siemens noťasu škvaral Mafiu a pěkně sem se o toho .... a tak sem prostě třiskl do noťasu :D No a asi hodně nešikovně protože se to seklo... Myslel sem že pohoda, tak sem to resl a bum, nechtěl se spustit windows a hlásilo to nějaké pravděpodobné změny v hardwaru nebo softu. Spustil jsem automatickou opravu ale po třech hodinách ustavičného jezdění teploměru sem a tam sem to vzdal a resnul to... několikrát mi to házelo to samé a po dvacáté se mi konečně načetla obrazovka se zadáním hesla. To je ale konec a pokaždé se to tady sekne: Navíc HDD vydává nějaký divný zvuk podobný morseovce. řekněte mi prosím, že to pujde nějak zpravit, nebude to nákladné a nic z dat neztratím ? prosím o pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba se jen povytahl , pokud tam nemas zadnou plombu , zkus jej vyndat a zandat.

Taky bych ho zkusil otestovat v programu sdisk , je to boot cd .

Ale moc nadeji bych tomu nedaval...

no zkus udelat co tu radi..ale co ja vim taky kdyz je kus vytahlej tak ho nedetekuje vubec a HDD se nenacte...tohle spis urcite vypada na zniceny HDD(se nediv kdyz hrajes mafii a ta rucicka tam jezdi sem tam a ty do toho trisknes tak se ta rucicka zarazi do HDD a je to v ****)

ale pokavad mas zaruka tak se da okecat uplne vsechno:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě tam máš jenom jeden HDD 160 GB rozdělený na dvě části;). Takže jestli si pokazil harddisk, tak si ho pokazil komplet.

Nebo tam máš 320 GB, když říkáš jeden ze dvou 160???

No ale stejně sem neviděl v notasu dva HDD, takže to bude jenom rozdělené si myslím. Fyzicky je to jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ntb maji vetsinou rozdeleny disky na 2 partition ... takze fyzicky je to furt 1 disk pokud si ho znicil prijdes o data na disku ale vzhledem k tomu ze te to obcas pusti az na prihlasovaci obrazovku by se to teoreticky zachranit mozna este neco dalo...

pokud mas zaruku reklamovat... pokud ne vymenit disk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo mam 320 gb. Uspešně sem nainstaloval windows XP a kopiruju data z disků ( něco je sem tam poškozeného ) na flashku a do druhého noťasu. Akorát když otevírám disky v tento počítač, tak mi to háže chybu : Systém windows nemůže nelézt resycled/boot.com. přesvěčte se bla bla bla.. Ale když dám disko prozkoumat tak, kopírovat můžu... Myslíte že je disk ještě opravitelný když to takhle jede ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě tam máš jenom jeden HDD 160 GB rozdělený na dvě části;). Takže jestli si pokazil harddisk, tak si ho pokazil komplet.

Nebo tam máš 320 GB, když říkáš jeden ze dvou 160???

No ale stejně sem neviděl v notasu dva HDD, takže to bude jenom rozdělené si myslím. Fyzicky je to jeden.

Nechci ti brát iluze,ale notebooky nad 20k mají většinou 2x HDD,většinou když je to 17''

sorry za offtopic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste zkopni data, naformatuj poskozeny disk a zkus ho pouzivat - pripadne prejed pres nejaky program, co testuje povrch disku.. Bud pojede nebo ho vyhod.. Jeste v necem jdou oznacit vadne sektory - pak by mela jit pouzivat - alespon nejaka cast - ok..

Ale jsi kreten.. alespon si to budes do priste pamatovat.. Mne sere, kdyz nekdo boucha do stolu, kde je notes.. natoz abych trisknul do notesu.. To bych si ty ruce pak musel uriznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu