Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driver '76


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

GTA mě na PSP teda vubec nebavilo, na PC jo ale na PSP se to moc dobře hrát nedá... Driver 76 4ever...
No ja som opacneho nazoru... to strielanie z auta a vobec strielanie v Driverovy je hrozne... dalsie minus je ze niesu tam vobec ziadne interiery... dalej ze misie si vyberam v menu a nie ze chodim z miesta na miesto ako v GTAcku... takto by som aspon spoznal mesto... dalej je tam niekolko historickych nezrovnalosti (S.W.A.T., helikoptery rutiece sa velkou rychlostou, "nadzvukove" auta...) no Driver sa GTAcku neda prirovnavat... GTA je ina trieda... preto bude dostavat Driver znamky pod 8/10...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi....prosim vas mam mensi dotaz......

stahnul sem si tuhle hru asi ve 2 ruznejch images....nejdriv sem si zkopiroval .cso spustil hru a ta mi prisla docela trhana....tak sem zkopiroval .iso ale hra mi porad prijde docela trhana.....uvedu priklad....sem v aute a slapnu na plyn a jedu furt rovne, pri 60 se mi to asi 3x trhne a presne v tu chvili vidim jak 3x problikne karticka a to same se opakuje po 20 kdyz jedu 80....treba zpomalim na 70 a zas pri 90 trhani....

mate stejnej problem?

muze to bejt tim ze mam fake karticku a nestiha to nacitat???

nebo je to normalni i kdybych mel UMD?

predem kazdemu dekuji za odpoved........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi....prosim vas mam mensi dotaz......

stahnul sem si tuhle hru asi ve 2 ruznejch images....nejdriv sem si zkopiroval .cso spustil hru a ta mi prisla docela trhana....tak sem zkopiroval .iso ale hra mi porad prijde docela trhana.....uvedu priklad....sem v aute a slapnu na plyn a jedu furt rovne, pri 60 se mi to asi 3x trhne a presne v tu chvili vidim jak 3x problikne karticka a to same se opakuje po 20 kdyz jedu 80....treba zpomalim na 70 a zas pri 90 trhani....

mate stejnej problem?

muze to bejt tim ze mam fake karticku a nestiha to nacitat???

predem kazdemu dekuji za odpoved........

Hraj to na 333MHz... pokial ani to nepomoze mas FAKE Memory Stick... tym padom ma pomalsie citanie...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze mam FAKE karticku vim urcite a ze mam pomalejsi nacitani je mi jasne.....de mi o to jestli je to normalni......ty to mas plynuly???
Ja mam High Speed Original Sandisk Ultra II a hrajem to v ISO na 333 MHz a aj mne to obas trhalo... ta hra ma problem s Frameratom a nie nase karty a ISA ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam High Speed Original Sandisk Ultra II a hrajem to v ISO na 333 MHz a aj mne to obas trhalo... ta hra ma problem s Frameratom a nie nase karty a ISA ;)

dik moc......presne tohle sem potreboval vedet......aspon vim ze s tim nic neudelal takze me to nesere :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to kratke, byla tam slaba videa, bylo tam par bugu a ... libilo se :D

Nevim, 76ka na me zvlastne pusobi, az tak, ze jsem ji hral skoro na jeden zatah (tu hru sem zapinal vsudy vseho 3x :D ) + auta se pekne ovladaly, byla pekne vyladena obtiznost, bombasticky soundtrack a postupne se libici grafika ;) Je to jine GTA :) 8,2/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak...GTA je stylovka...rockstar proste umi...jak desingove tak i technicky....GTA na psp plynuje s maximem detailu, navic si i postupem casu vytypujete zkratky ruzne skoky a tak...v driverovi to jsou jen za sebou posazene porad stejne bloky...jen sed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dohrano...neni to spatny,ale!!! co to je za dobu hrani? dyt pribeh ma sotva dve hodiny! takhle si teda herni zazitek nepredstavuju,at se na me nikdo nezlobi ale tuhle hru bych si v zivote nekoupil...leda ze by se od zacatku prodavala tak za 400 maximalne

No já zase nepotřebuju uplně ultra dlouhý hry aby u toho seděl člověk dny na to není ani čas, dělám ted ty bonusové závody atd a baví mě to furt. Rád bych z toho soundtrack.

OT: Upneš ten soundtrack z wipeoutu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba ty vedlejsi ukoly? tech je tam dost (myslim ze 50) ale tak ja nevim to nehraju kazdy den a jsem tedka u 6 casti tak uvidim... kolik jich tam je celkem? a jinak u me je to jedina hra co me tedka za skoro 3 mesice vubec chytla ze ji hraju protoze GTA styl se mi zda uz takovy ohrany a toto je konecne nejaka zmena ze tam aj pri jezdeni je nejake to treni mezi silnici a autem...

sice strileni je takove trochu divne ale i tak bych tu hru neodsuzoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu