Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS Shift


GMKcz

Recommended Posts

klidně bych dal, dnes jsem to chvíli hrál online a docela sranda :)

Jo hele a poslali ti z EA taky mail, že ti děkují za hraní online a jako dárek ti dávají kód, který ti do hry přidá Porsche Cayman S? Zatím jsem to teda nezkoušel odblokovat, ale rád bych věděl, jestli to fakt fakčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

online je to naprosto nefér ... hlavně pro mě ... já hru na manuál(to je spíš výhoda o proti automatic) ale mám vše vypnuté to je dost nefér když proti mě hraje někdo kdo má všechno zapnutý a třeba mě chce srazit ... já se rosekám a on si jede vesele dál

a navíc jsou tam všeci moc agresivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvic fer je zavod time attack na medium..

necham je kousek poodjet a pak si jedu ostry kolo..

nejhorsi je ten championship system - blbci tam cloveka vzdycky v zatacce smetou a pak je to ruleta kdo skonci po smeru a kdo ne.. za to bych strilel!!!

jinak je to ale v pohode..

pokud mas vsechno na manual tak mas vyhodu - muzes jet s autem bliz k hranici kde uz se to "utrhne" a tim padem mas napriklad rychlejsi vyjezdy ze zatacek respektive rychlejsi najezdy do zatacek pokud mas vypnuty aut. brzdeni..

to ze te pak nekdo smete je vec druha.. ja ty lidi vzdycky pred startem uklidnuju se slovy: "Clean race guys, clean race! Ya? :) " .. svete div se ma to vliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu