Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GAME.CO.UK - PreOwned Games


vlkovec

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Zdravím všechny, dočetl jsem se že se dá v tomto e-shopu levně nakupovat, všiml jsem si taky že mají v nabídce i PreOwned games, tedy hry z druhé ruky. Tak mě jen napadlo jestli někdo nemá zkušenosti přímo s tímto obchodem a jejíma PreOwned games? Jestli se to dá, jestli nedojde např. poškrábaný disk?

Za případné info díky.

Zdárec - skoro všechny hry mám odtamtud. Počítám, že jsem jich tam za poslední 1/2 roku objednal tak 15-20. Výsledek - ještě se nestalo, že by přišla hra poškrábaná nebo nefunkční. Jednou sice na disku byl škrábanec, ale hra normálně fungovala. Oni tam deklarují 100% kontrolu všech disků. I manuály byly vždycky kompletní. Prostě naprostá spokojenost a hlavně ty ceny, to nemá chybu. Poštovný do ČR 3 libry (cca 90 káblí). Od objednání to trvá max. 5 pracovních dní. Paráda. Ať se jdou český e-shopy bodnout. I nový hry tam jsou levnější než v ČR. Jednoznačně doporučuju. Ale JRC tady už rozjíždí stejný program (GAME vlastně letos JRC koupilo). Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, 100% spokojenost, už jsem objednal 3 hry a vše v pořádku. Jo GAME sice odkoupil JRC, ale silně pochybuji, že na našem trhu budou někdy hry levnější.

Zdárec - jsem taky zvědavej. Minulý týden tady v Ústí nad Labem otevřeli v centru mega-giga-super nákupní středisko a je tam i prodejna game. Ptal jsem se tam těch zevloňů, co tam prodávaj a prý od příštího týdne by měli začít vykupovat použitý hry.Nemusí být ani koupený u nich.Nejlepší cenu prý dostanu, když si vezmu protiúčtem jinou hru.Jinak hotovost budou taky vyplácet, ale ne tolik, jako když si vyberu jinou hru (a dostanu na ní slevu).No jsem zvědavej, za kolik budou vykupovat a pak následně ty hry prodávat.Uvidíme, ale mohlo by to být celkem fajn.Koupit gamesu, dohrát, pak ji tam přinést a vzít si se slevou další.Pak dám vědět, jak to tam funguje, až začnou. Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu