Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GAME.CO.UK - PreOwned Games


vlkovec

Recommended Posts

Zdravím všechny, dočetl jsem se že se dá v tomto e-shopu levně nakupovat, všiml jsem si taky že mají v nabídce i PreOwned games, tedy hry z druhé ruky. Tak mě jen napadlo jestli někdo nemá zkušenosti přímo s tímto obchodem a jejíma PreOwned games? Jestli se to dá, jestli nedojde např. poškrábaný disk?

Za případné info díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z game.co.uk jsem koupil dobrý 12 her a všechny z preowned. Jediný rozdíl jsem poznal v tom, že byly vybaleny z folie, ale jinak naprosto bez škrábance, dokonce i boklety byly jak nové.

Pro zajímavost - v pátek jsem si objednal FIFA 2008 za 2,99 libry a Unreal turnament 3 za 4,99 libry. Poštovné mají 2.99 libry a můžeš si nechat poslat až 5 her v jednom balíčku. V pondělí jsem měl hry doma. Z Anglie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace, já mám objednané dvě hry (PreOwned), ale dočetl jsem se že disky můžou být poškrabané, ale jak píšete tak to snad bude OK.

to gulfstrem:

Když si z game.co.uk objednáváš hry, jak prosím tě zjistíš to číslo abys mohl zásilku sledovat na Track your Royal Mail delivery nebo Track your Special Delivery

Na mojem účtu se akorát dočtu, že zásilka byla poslána, ale to číslo pro sledování nemůžu nikde najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to posílaj na dobírku nebo jak??? a musí se to plativ v librách??

dobírka snad existuje jen v takovejch zemích jako je čr a sk... všude v moderním světě zaplatíš kreditkou a pak ti přijde zboží... game.co.uk není výjimkou... btw JRC bude teď česká pobočka Game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak jsem slíbil, píšu poznatky o GAME.CO.UK.

Tak hry došli. V pondělí to posílali a ve středu to bylo doma. Objednával jsem hry SW: Force Unleashed a Heavenly Sword (obě PreOwned). Oba BR disky v pořádku, bez jediného škrábnutí, jen obal u hry HS má ulomenou jednu pacičku na obalu, ale jinak v pohodě.

Takže všem co by chtěli do budoucna nakupovat na GAME.CO.UK, tento shop vřele doporučuji. Už mám od nich na cestě další hru (NFS:Shift jen za 1089 Kč, fungl novou:D)

Prostě nevidím důvod proč u nás platit takové ohromné (nesmyslné) částky za hry když v zahraničí jsou ceny o těch cca 30-40% menší. No a nemluvně o poštovném, které stojí 2,95 GBP (cca 90 Kč) z Anglie až k nám. U České pošty zaplatíte za poštovné od 100 do 150 Kč, prostě výsměch:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vam visa electron? kdyz zadam visa electron tak nesouhlasi typ karty a cislo, ale kdyz dam jen Visa tak to veme nicmene platba zatim neprobehla, nekde jsem cet ze si penize nevemou hned ale az odeslou zbozi..

edit: platba jiz probehla takze pokud nekomu nefunguje VISA ELECTRON tak zadat typ karty VISA

08/10/2009Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.

Funds will not be debited until your order is shipped.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobírka snad existuje jen v takovejch zemích jako je čr a sk... všude v moderním světě zaplatíš kreditkou a pak ti přijde zboží... game.co.uk není výjimkou... btw JRC bude teď česká pobočka Game

to si jenom myslíš :) třeba v Němekcu, Polsku, Holandsku .... dobírka je ,ale nevim jestli se to jmenuje dobírka, ale v Německu tomu říkaj v překladu : "pošli a při převzetí zaplať" nebo nák tak :D ,ale já si myslim, že je to výhoda pro lidi co nemaj kreditku nebo vlastní účet a nechtěj chodit na poštu ... (neříkám, že já jí nemám).... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu