Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokémon Heart Gold


IceTower

Recommended Posts

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

IceTower: oooo-xxxx-oooo-xxxx (doufam, ze to je ono :D)... Bohuzel se ted stale nemam sanci dostat k wifi siti, takze to vypada, ze budu mit pak s tebou velky trapeni (v boji) :D

EDIT: tak to je uplne neco jineho, nez jsem cekal... :D :D :D

Budes muset nejakou dobu pockat :D (zatim leveluj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem provedl zajimavy krok... Vratil jsem se do minulosti s mymi vymazlenymi Pokemony z BUDOUCNOSTI :D

Ve zkratce - exportoval jsem Pokemony ze Sinohu (pearl edice) do Johto ligy (gold/silver) a nyni se konecne poustim do hry... Jsem PREKVAPEN a ZKLAMAN...

PREKVAPEN -> grafika, zpracovani hry, menu, vetsi vyuziti dotykoveho displeje, spousta novych vychytavek + chozeni s pokemony bok po boku atd

ZKLAMAN -> pred dlouhymi lety jsem tuhle hru hral uz na GBC (tedy emulatoru na PC a dokonce i na mobilu opet pres emulator).

http://www.romulation.net/Retro/GameBoy_&_GameBoy_Colour/Pokemon_-_Gold_Version.7z.html/

http://www.romulation.net/Retro/GameBoy_&_GameBoy_Colour/Pokemon_-_Silver_Version.7z.html/

Zacatek pribehu... jedno a to same... Pokec s mamkou, skoc k profesoru, ten mi da na vyber pokemona, skoc za Mr. pokemonem, dostanu vejce, profesor prijde o pokemona, bezim zpatky, dostanu vejce, to se vylihne... A abych se dostal do JOHTO ligy, potrebuju vodniho pokemona, ktery umi plavat, a to i pres vodopady, jelikoz cesta do teto ligy vede po vode - vstup vpravo od domu, kde zacinam... :D

Pokud tomu je jinak, budu jen rad :D :D

Poprve muzu rict, ze hraju hru pro pametniky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže porazil som Reda a teraz sa podržte s akou šestkou ^^

Dragonite 58lvl

Ho-Oh 70lvl

Lugia 55lvl

Feraligatr 55lvl

Ampharos 53lvl

Graveler 37lvl

btw. teraz som začal loviť legendy, zatiaľ mám: Entei, Suicune, Raikou, Ho-Oh, Lugia, Zapdos, Articuno, Moltres, Mewtwo ..

a plánujem takúto šestku do budúcna: Feraligatr, Blaziken, Venosaur, Lugia, Dragonite a Mewtwo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli jen ještě podotknu že z mojí šestky si viděl zatím jen jednoho pokémona kterému ještě stále chybí útok.To co jsem používal byli pokémoni na rychlo vytažený z boxu abych si nechal nejlepší na konec :)

Jestli bude odveta tak budu zkoušet různé pokémony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu