Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

nevíte někdo co mam udělat ve třetí kapitole v jednom čtverečku, kde se bojuje proti Choujimu. Pořád mi to nejde

Měl jsem stejný problém. nakonec jsem přišel na to, že musíš zabít Chojiho pomocí ultimátního jutsu (2x trojuhelnik, 1x kolecko).

Psal jsem to někde na začátku této diskuze (možná tak 5tá strana)

to Kev Nara: uz vis proc ti neslo to ultimatni jutsu u naruta?

No nepřišel. Ale jednou se mi to už povedlo. Ale zjistil jsem, že tam jsou 3 druhy Naruta (Naruto, Naruto (cosi v Zavorce) a Kyubi Naruto) - tak možná to umí jen ten jeden Naruto a ostatní ne. Nebo ty víš, proč to tak je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě u naruta taky nejde ultimatka, kamos ma stejny ISO a jde mu T_T

edit: tak v treninku a battlu me jede jen v přibehu ne . Možna proto že naruto ještě Rasen Shuriken nevytvořil ?

asi tam nebude malej Naruto ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže naposled promazávám tenhle topic bez udělaování upomínek... Drřte se tématu a sekce, ve které je - PSP hry diskuze. Otázky proč nejde spustit, odkazy na hru apod patří do jiných sekcí...

Příště upomínky, trestní body a za víceré porušení pravidel fóra rovnou ban...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saaafra :) těcg postav je že zase nebudu vědět za jakou hrát :D Jinak pokud to nezkazej nějakou blbostí,(jako třeba u GT karierou) tak to bude možná hra roku! Nemůžu se dočkat a doufam že ke stažení to bude dřív jak 10.prosince :D

Já vybírám z sasuke,itachi vlastně celkově AKATSUKI, madara (jestli to nebude tobi),možná i GAARA ... :coolgun: a PEIN :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možna proto že naruto ještě Rasen Shuriken nevytvořil ?

asi tam nebude malej Naruto ze ?

To jsem si taky myslel. Potom se Naruto nový Rasengan naučil a jednou se mi podařilo ho použít. A teď už zase ne.... Ale třeba to je opravdu: Naruto, Nový Naruto, Kyubi Naruto :)

Jeslti už to vyšlo pošlete odkazíka na ně . Díky ..

O dva příspěvky nahoru máš napsané od moderátora, že se sem linky dávat nemají jinak nás potrestá... Najdeš to ale v sekci Download nebo na nějakých vyhledávačích torrentu třeba - je toho plný web

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nepřišel. Ale jednou se mi to už povedlo. Ale zjistil jsem, že tam jsou 3 druhy Naruta (Naruto, Naruto (cosi v Zavorce) a Kyubi Naruto) - tak možná to umí jen ten jeden Naruto a ostatní ne. Nebo ty víš, proč to tak je?

no tak mozna jo... kdyz sem si vybral jyny styl boje nez je ten prvni tak mi to taky neudelal ale pokud mate ten prvni a nejde vam to tak nvm...

jo a ty typy naruta neni to nahodou Naruto,Naruto kyuubi a Naruto sage mod??

ja sem to ezte neprosel takze nvm... poradne sem to zacal hrat az vcera vecer...

edit.: jo a ezte sem trochu zkoumal ty styly boje a pokud sem to dobre pochopil tak to co je napsany zlute je styl delanej primo pro tu postavu a ty co sou napsany bile ma vic postav ale ne vsechny...proste na koho se to hodi... treba Lee ma trochu jyny styly nez treba Itachi atp...(muzou mit nejaky stejny ale ne vsechny...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korpy: jj pochopils to dobře s těma stylam

u naruta mě ta ultimatka taky nešla pak sem se dostal do časti kde se Naruto ten Fuuton rasen shuriken naučil a už ho používá (v battlu mě to fungovalo furt a v treninku)

-nebude těch 9 postav, verze postav z prvního Naruta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korpy: jj pochopils to dobře s těma stylam

u naruta mě ta ultimatka taky nešla pak sem se dostal do časti kde se Naruto ten Fuuton rasen shuriken naučil a už ho používá (v battlu mě to fungovalo furt a v treninku)

-nebude těch 9 postav, verze postav z prvního Naruta?

aha tak tam sem se ezte nedostal...:roll: a nehraju jen za naruta (no vlastne skoro vubec) takze sem to asi ezte ani nezkusil pouzit...:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá se vám že tam je strasne malo kombiček?? vim jen ze ultina je trouhelnik, trouhelnik a kolecko a nka druha technika je trouhelnik a kolecko... to je jako vše?
bohužel přijde mi že jo,taky jsem jako první věc mačkal šipku dolu a kolečko s tim že udělám jiný jutsu ale nic,hold to udělali po vzoru ninja storm na ps3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu