Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guren by tam měla bejt je to taky postava od Kishimota a je mi jedno jestly se objevila v nějakym debilnim Filleru nebo manze. I když tady někdo psal že ta hra se děla podle mangy tak snad na PSP udělaj vyjímku, měly by to udělat jen z principu ze je to na PSP a debilni normalni konzolu si kupovat nechcu navíc ma Guren široky zastoupení obdivovatelu minimalně 2 tak nevidím duvot proč ju tam nedat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jenom takovej technickej dotaz ju ? Kdyz jste takovy fandove naruta anime a nechci tim nikoho urazit jak poznate kdo je z filleru a kdo ne kdyz evidente novou mangu nesledujete a nebo to proste bude nova postava co jeste neni v anime ? a taky by tam mohli dat tolik postav ze by to pekny nebylo a mohli by tim padem osidit ty poradny a originalni. Tudiz jak by se potom citili lide co maji radi "original" Naruta ?

A virok ze filler postavy kresli Kishimoto bych se v celku hadal xD podle me z anime nenakresli ani carku xD a kdyz ma partu lidi co za nej dokresluje vedlejsi postavy v manze xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano....taky ze ta manga byla hodne ctena nez to vyslo v serialu ze?:D...a ja byhc v hadce i pokracoval:D....ale tak...to je jendo...to neresme:D...proste ja a myslim si ze ne jenom ja chceme aby tam guren byla...:D...

ano naruto manga spolu s one piece byli velmi cteny... jenom ze ne v CR (ja to treba ale ctu uz rok a neco (ale mel sem tak pul roku pauzu))... bohuzel NARUTOFILII v cesku odstartoval Jetix, s uchylnym dabingem, cenzurou atd. atd.... ale k tomu cos rekl spatne... manga byla stejne ctena (svetove) jako je ted (nepocitam prirozenej narust...)... takze prosim nez neco reknes, zjisti si o tom neco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš moc to řešíš XD, jasně že z anime nanekreslil ani čarku copak je pi*a, aby kreslil tolik obrazku, popravde mě je uplně jedno kdo navrhuje postavy do filleru stejně z toho nemam ani korunu .jinak poznam to tak ze na konoze zacnou mít debilni keci ze je to filler a u postav co sou s filleru jsou komntaře že je to debilni postava co ma uplně trapny jutsu... "proč by tam měly davat nějaky další postavy dal bych tam jen Guren par dalsich ženskych postav a aby se neřeklo tak možná naruta když by zbyl čas tak by ho tam někdo narychlovku udělal"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano demone,...presne tak....:D

TYHLE VAŠE STUPIDNÍ POSTY, BYCH NEJRADŠI NAHLÁSIL MODOVI...

Mam jenom takovej technickej dotaz ju ? Kdyz jste takovy fandove naruta anime a nechci tim nikoho urazit jak poznate kdo je z filleru a kdo ne kdyz evidente novou mangu nesledujete a nebo to proste bude nova postava co jeste neni v anime ? a taky by tam mohli dat tolik postav ze by to pekny nebylo a mohli by tim padem osidit ty poradny a originalni. Tudiz jak by se potom citili lide co maji radi "original" Naruta ?

A virok ze filler postavy kresli Kishimoto bych se v celku hadal xD podle me z anime nenakresli ani carku xD a kdyz ma partu lidi co za nej dokresluje vedlejsi postavy v manze xD

Souhlas, Kishi vůbec anime nekreslí. Mangu si dokresluje sám a má maličko helperů... ale mimochodem... poslední mangy stojí za ***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš moc to řešíš XD, jasně že z anime nanekreslil ani čarku copak je pi*a, aby kreslil tolik obrazku, popravde mě je uplně jedno kdo navrhuje postavy do filleru stejně z toho nemam ani korunu .jinak poznam to tak ze na konoze zacnou mít debilni keci ze je to filler a u postav co sou s filleru jsou komntaře že je to debilni postava co ma uplně trapny jutsu... "proč by tam měly davat nějaky další postavy dal bych tam jen Guren par dalsich ženskych postav a aby se neřeklo tak možná naruta když by zbyl čas tak by ho tam někdo narychlovku udělal"

Tobe by vlastne vyhovovala hra kde by naruto vubec nebyl xD a jeste k tomu aby byla jen s fillerovejch postav jak tak na to koukam xD

BTW ano posledni dily mangy sou hodne divny xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netron jj to by byla kurva dobrá hra víš co tak Naruto je vlastne jen takova vedlejší postava anime Naruto tak proc ho tam davat. ale tak nemusely by tam bejt vsechny fillerovi postavy vzdyt sem psal ze stačí do te hry dat jen Guren vlastně celý anime a manga by se mělo přejmenovat na Guren Shippūden.

Jeden z mích oblíbencu je stejně Jiraiya, skoda ho T_T

----(doufám že si nemyslís ze sou tyhle posty myšlený vážně XD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vseci....nebudu psat postupne komu co...ja newim kdo je kishimato nebo jak...newim co bylo a je ctene vice,jesti nekdy spamuju tak sorry....klidne si morda nebo jak informuj....nechci se hadat...rikam jen ze vseci co znam sleduji serial...ja osobne nekdy ctu mangu ale to fakt jenom nekdy...nechci naruto hru jen s fillery....nemusim tam mit kazdeho ˇˇdebilaˇˇguren tam chci jenom proto ze je to moje oblibena postava spolecne se sasukem a mozna ste cetli tak i s konan....newim jaka postava je filler a jaka ne a ani to nejak neresim....ja jeno vim ze pto ty co se divaji na anime je guren docela dost dulezita postava.....jinak je mi to jedno....nereste to!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to máš takhle tak opusť tenhle topic, odhlas se, zahoď mangu, smázni naruta a spáchej harakiri. :frown:

OMG nezlob se na mě, ale tvůj příspěvek ti moc nepomohl. Prostě jen proto, že to nějakej Naruto-neznaboch chce, tam guren nedaj:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Guren pro mě neni moc dulezita postava jen se mě libí jak je nakreslena proto ju tam chcu hh, jinak vsichni ostatni co tam chcu tak tam budou na 100% takze pohoda . To je jedno už bych Guren neřešil stejně je to jen "debilní" hra XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokotkeke no je pravda že Kishimota bys měl "znát", nebo se aspon tvařit ze vís kdo to je a najit si to na googlu nebo na konoha.cz i kdyz je to vlastně jendno XDaprilsmail.png, jj borci sou ti co tu mangu/anime dělaj ne co to čtou/sledujou XD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak to je pravě ten typek co ho obdivujes , mě se jeste libi kvuly tomu co je o nem na netu napsany i diky tomu sem se vice mene jeste na naruta nepřestal divat obcas přilezitostně na praxi číst aprilsmail.png

edit: jj serem na to jak kokotkeke, Sada23 a další napsaly

Sada 23 podle tviho podpisu ses na tom asi stejně jako já , nechce se mě to hledat nebo neco takoveho doufam ze mě nevipičujes jako na jinych forech kdyz se někdo na neco takovího zeptá XD:

rozjede se ti ten naruto shippuuden akatsuki.... nebo jak dlouho si myslís ze to bude trvat nez to nejak pořešijou aby to jelo ?:-) thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozjede se ti ten naruto shippuuden akatsuki.... nebo jak dlouho si myslís ze to bude trvat nez to nejak pořešijou aby to jelo ?:-) thx

jsou dve moznosti : bud se vyda CFW 6.00 nebo 6.10 a nasledne firmware emulator na 3000 a TA-088v3, nebo se udela novej program na patchovani, a oficialne se nevi kdy to bude, protoze se neda urcit, kdy nekdo na neco prijde =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

javak...jdi nekam...v narutovi se vyznam docela dost ale nemusim znat kazdeho dementa co to napsal a to z enekdo necte mangu jako ty neznamena ze ses neakej borec tak drz hubu

Laskavě neurážej, ty máš "máslo na hlavě". Je pravda, že jsem to přehnal, ale také to nebylo mysleno vážně, ale to snad každý poznal. Mě jenom vadí, jak tu zasírá*š diskusi bezesmyslovými doubleposty, pravidla fóra ti asi nic neříkaj? HMM? :roll: Koukni se na svůj kredit, kdyby ses nechoval jako idi*t, možná si i v plusu a né 16k v mínusu. Ano, taky nejsem svatý ale většina tresů byla za mou nepozornost, ale u tebe to snad ani nemůže být náhoda.

hej....ta hra bue teda nakonec jenom 2d....neboli to same co ultimate ninja 1 a 2?

Bingo, jestli tě ta hra zajímá (píšeš že jo) tak si asi viděl i její video na první stráce, to že je 2d si zjistil brzo.

Víš vadí mi to, že hlásáš jaký si velký fanda a ani nevíš rozdíl mezi fillerem a normálním, nevíš jméno otce naruta.....:cheesygrin: Mangu nečtu, nebaví mě, ale jsem borec stejně. Ale už se s tebou nebudu hádat, jak říká moje babička - hádat se s blbcem je nemožné, protože tě stáhne na svou úrověň a tam má větší převahu :cheesygrin:

jsou dve moznosti : bud se vyda CFW 6.00 nebo 6.10 a nasledne firmware emulator na 3000 a TA-088v3, nebo se udela novej program na patchovani, a oficialne se nevi kdy to bude, protoze se neda urcit, kdy nekdo na neco prijde =D

Už existuje asi den prográmek, se kterým si to zahraješ na fw 5.00m33 a na 5.03 m33 tudíž i na PSP 3000, můj návod najdeš v sekci archiv :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

javak810i ty krávo THX tak to jdu ten tvuj navod hledat XD jinak dobrej val ta hlaška s tím blbcem ne ze bych proti kokotkeke

neco měl ale jen se mě ta hláška líbí XD . i kdyz tady diky temhle debilnim postum mozna vypadam jako blbec navíc je v nich miliardy chyb. thx :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu