Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo 3:ODST


dragon810

Recommended Posts

Klidně bych se taky přidal. Zajímalo by mne jestli se do da hrat po netu i bez pozvani lidi, protože i kdyz jsem na live a mam open party, tak mě to k nikomu nehodi ani nikoho ke me. Dělám něco špatně?

EDIT:

Díky, to je docela dost skoda, kdyz to jde u hordy v GoW2, tak mi to prijde jako znacný mínus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych se taky přidal. Zajímalo by mne jestli se do da hrat po netu i bez pozvani lidi, protože i kdyz jsem na live a mam open party, tak mě to k nikomu nehodi ani nikoho ke me. Dělám něco špatně?

Halo 3: ODST nemá matchmaking, takže nic neděláš špatně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych se taky přidal. Zajímalo by mne jestli se do da hrat po netu i bez pozvani lidi, protože i kdyz jsem na live a mam open party, tak mě to k nikomu nehodi ani nikoho ke me. Dělám něco špatně?

EDIT:

Díky, to je docela dost skoda, kdyz to jde u hordy v GoW2, tak mi to prijde jako znacný mínus.

Horda je zcela jistě lepší .Takže Halo asi půjde do světa.Přeci jen kluci z Epicu jsou na jiné úrovni.A to ani kluci z Bungie nedokážou kvalitně opisovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po fiasku s GoW 2 mi ani nevadí, že tam není matchmaking. 10 minut hledat hráče, dohrajete první vlnu a 3 hráči leavnou a to nemá cenu už hrát, takže zase 10 minut čekat, než se další najdou. Takhle, když se kamarádi domluví, tak je to lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po fiasku s GoW 2 mi ani nevadí, že tam není matchmaking. 10 minut hledat hráče, dohrajete první vlnu a 3 hráči leavnou a to nemá cenu už hrát, takže zase 10 minut čekat, než se další najdou. Takhle, když se kamarádi domluví, tak je to lepší
Asi jsi dlouho nehrál,že? Rozhodně nečekáš 10 minut.(nebo máš nekvalitního providera).Ano někdy se odhlásí,ale někdy ne.Privátní hry jsou sice lepší,ale kdo má stále čas v určitou dobu,že?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu