Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FilmStar - sledujte filmy zdarma !


Daxter

Recommended Posts

Vím, že už na netu je několik webů s touto tématikou, ale nudil jsem se, tak jsem si také jeden udělal. Více o webu zde:

http://filmstar.webnode.cz/

Web je stále ve vývoji a potřeboval bych například šikovného grafika k vytvoření hlavního banneru ( můžete si všimnout, že amatérské práce by bylo slabé označení pro tu hrůzu co tam teď mám ), dám za to 400crdts.

Jinak, filmy budou stále přibývat, zatím je jich jen pár, neboť jsem web vytvořil před chvílí.

A ještě dodatek, nemusíte mi psát, že je to amatérská práce, to vím sám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej web, taky se někdy dívám na netu na filmy a je hodně široký výběr filmů bohužel polovina nejde nebo je strašná kvalita. Fotr je lotr mě potěšil:cheesygrin:

jj, já ty filmy vyšťourávám po celém internetu a házím tam jen ty, které jsou naprosto bez závad. Teď je jich tam pár, ale bude přibývat. HLASUJTE V ANketě a neostýchejte se využívat Shoutboard :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu