Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
ja sem to cely cetl, a nekolikrat, ale kdyz tam je napsany F:/.... tak sem myslel ze jenom proste do toho, a ne do nejaky dalsi slozky...

Vždyť, celý stáhnutý soubor na root karty (ms0:/)

Můžu tohle použít na PSP fat 3.90M33-2?

Jistě, viz první strana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu tohle použít na PSP fat 3.90M33-2?

ano muzes ;-)

ja sem to cely cetl, a nekolikrat, ale kdyz tam je napsany F:/.... tak sem myslel ze jenom proste do toho, a ne do nejaky dalsi slozky...

v tom raru totiz nemas nic rozklikavat a dat to od F:/... a ne si v raru najit slozku GEN-D2 (proklikat se k ni) a pak ju davat do psp game... ty mas rar otevrit a to co v nem vidis (slozka psp) nakopirovat do F:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam D-2, ale nějak se nemůžu dostat do recovery menu, nevim, co jsem udělal špatně. Zapínam s Lkem a jen svítí zelená dioda. Nevíte někdo co s tim? Zkusim promazat seplugins, jestli se tam něco nepralo. Ještě když to fungovalo, tak mi blblo Ultimate VSH menu tak, že jsem vlezl z něj do recovery menu a když jsem dával exit, tak to spadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.90-m33-2 mam tam m33 driver i sony np9660 pojedou ty nove hry?nebo musim mit jeden z těch gen,hen?jo a zrovna sem to skoušel ale psp bliklo puklo to v něm a vyplo se ale porad vsechno jede po zapnuti,tak bych to nerad pokadil jesli uz sem to teda neskazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé pro ty co mají černou obrazovku..te jsem na to přišel!!! MUSÍTE UPDATNOUT NA 5.50 B!2! ..pak už aplikace neběhne normálně!!!!!!!!!!Často sem nepíšu ale tohle pomůže hodně lidem:)

link : http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?nazevclanku=custom-firmware-5-50-gen-b2&cisloclanku=2009090015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu