Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ani tam to není, zvláštní :-O.. je tam jen CPU Clock XMB, Game; USB Device; UMD ISO MODE; atd ale recovery tam nikde není :X

je to divný ale prostš se tam nemůžu nijak dostat ale ISO hry a všechno mi fachá :D..

do recovery se mi sice nepovedlo dostat ale nějakym záhadnym způsobem to vypadá že mi tam nic nechybí, akorát mě štve že kdyš hraju hru a psp dám do sleep modu tak potom nemůžu pokračovat v hraní (nejdříve musím hru vypnout a zase zapnout), nedá se stim něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teda tenhle CFW 5.50 GEN-D3 ale hra Buzz Quiz stejně nejede, jinak mám všechno podle návodu, akorát jsem nedělal tu část, kde je napsáno není nutné (něco mazat ) a u Vsh menu v recovery to moc nepobírám, tam mám nastaveno enabled, pač nic jinýho než enabled / disabled nastavit nejde :) jak to rozjet? :) ..

UMD ISO MODE mám M33 driver

//pravděpodobne špatný iso, stažený nový a běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojdu k bodu kdy chci spustit instalaci a skoci me tam chyba ze na ROOTU to nenaslo 550.PBP. Fakt uz nevim co s tim zkousim to furt jak blbec dokola a nic.Poradte-presneji tohle ms0:/550.PBP no found on root of your ms ,ale celej obsah raru jsem tam zkopiroval tak nevim proc to vyhazuje tu chybu(potom se restartuje PSP a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit.

Kamarád chce na tento nejnovější CFW nahrát oficiální firmware.

Jenže zde má nějakej problém.

Při nahrávání OFW 6.20 mu to prý napíše že má již aktuální FW s číslem - a teď pozor "9.90" nebo nějaký od čísla 9.... atp.

Jak tam nahraje oficiální FW?

Musí udělat nejaký downgrade a kdyžtak jaký?

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj , říká že mu to vůbec nejde.Chce si koupit Socom Fireteam Bravo 3 a že mu to prý nejde hrát online.Jedině prý s OFW 6.10 nebo 6.20 , nebo co.

Takže přes ten x-gen updater to půjde teda jo?

Díky za odpovědi.

jestli chce mít OFW jen kvůli týhle hře tak jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu