Jump to content

Dakyn

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. To mě taky napadlo podle témat který jsem tady četl a byli na stejný téma.. ale zase se mi do toho nechce moc hrabat, radši bych ozkoušel ještě jiný možnosti ve kterých by mohl být problém (jestli ještě nějaké jsou).
 2. Zdravim, mám problém s PSP 3004 (CFW 6.35) - NENABÍJÍ, mám k němu dvě nabíječky (jednu originální a jednu od PSP 2000), obě jsem zkoušečkou ozkoušel - fungují, PSP nabíjí jen přes USB, už jsem i PSP rozebral a ozkoušel zkoušečkou konektor (ten žlutý v PSP - napadlo mě jestli není vadný ten kolíček) a také v pořádku. Nevíte někdo co by s tím mohlo být? Nemá na to vliv verze CFW nebo podobně? .. Nerad bych totiž aby byla v prd*li deska :/
 3. Ahoj, FW mám 5.03 .. mohl by jsi mi prosimtě poslat odkaz nebo poradit jak flashnout psp 3000? flashnout umim akorát 1000 a 2000 .. ale 3000 se flashuje asi jinak co?

 4. Čau, jestli ještě prodáváš psp, ozvi se mi na mail oween@seznam.cz. Dík

 5. Dakyn

  Flash PSP

  super, už to mám, díky všem :)
 6. Dakyn

  Flash PSP

  aha, tak v tomhle byl ten problém :D.. díky :D.. tak teď už musím pořešit "jen" tu chybovou obrazovku ale vůbec nevím jak, i kdyš dám jen test tak mi to chodí taky tu chybovou obrazovku
 7. Dakyn

  Flash PSP

  dal jsem si to pod "L" a samozřejmě ho taky držim :) udělal jsem to takhle: - zapnul jsem TimeMachine- nainstaloval jsem první možnost - zapnul jsem Despertar del cementerio8- nainstaloval jsem to a zvolil tlačítko "L" - zapnul jsem Hellcat Creator- zvolil jsem: "dump battery serial to file" a pak "make battery Pandora" - vypnul jsem PSP, vyndal jsem baterku a kartu - dal jsem do druhého PSP MMS a pak PB - PSP se začne okamžitě zapínat- tak držím "L" - a teď se dostanu buď do menu do kterého chci a nebo mě to kopne do XMB menu- kdyš se dostanu do XMB menu tak celou instalaci opakuju a buď se mi to povede nebo to musim zase opakovat - a kdyš se dostanu do menu a dám instalovat: "Install 5.00 M33" tak mi to hodí chybu jak už jsem říkal dřív .. to je mlj postup :D
 8. Dakyn

  Flash PSP

  no právě že ne, zmáčknu "O" a systém se vrátí do původního stavu
 9. Dakyn

  Flash PSP

  to bych docela rád ozkoušel jenže tu mam ještě jeden zajímavej problém, udělám MMS, udělám PB, oboje dam do PSP které chci flashnout (samozřejmě 1. dám MMS a až potom PB), PSP se začne zapínat tak držim tlačítko který jsem si zvolil a ono si v pohodě najede do XMB menu, pak to udělám znova a už to do toho požadovanýho menu najede, prostě a jednoduše se do něj dostanu jenom někdy- nevíš čím by to mohlo být? protože mě docela nebaví to pokaždym pokusu dělat znova
 10. Dakyn

  Flash PSP

  tak nakonec se mi vše podařilo, dostal jsem se do menu kde si vybíram co chci nainstalovat atd. dal jsem 1. možnost (Install 5.00 M33 - nainstaluje 5.00M33), nainstalovalo se to, pak jsem musel PSP vypnout- tak jsem tak udělal.. vyměnil jsem baterku (dal jsem tam normální, pandory jsem vyndal) a i paměťovku (MMS jsem vyndal), chtěl jsem zapnout PSP ale vyskočilo mi toto okno: http://leteckaposta.cz/733871462 a musel jsem obnovit systém (jiná možnost nebyla)= flash byl neúspěšný :-/.. nevíte někdo v čem by mohla být chyba?
 11. jojo, bylo vyplý uplně, a pandoru jsem taky vytvořil znova (teď to už dělam po třetí) ale pořád nic :-/
 12. mám menší problém, postupoval jsem podle návodu (http://console-forum.net/showthread.php?t=11173), vytvořil jsem PB i MMS, oboje jsem dal do PSP které chci flashnout, naběhlo mi menu kde si vybírám co chci nainstalovat (Install 5.00 M33 - nainstaluje 5.00M33, Install 5.00 OFW, atd.) ale pak jsem chtěl postupovat podle poznámky: "Pozn. Pokud chcete flashnout jiné PSP než na kterém byla MMS vytvořena koukněte jestli míte na kartě soubor /TM/DC8/act.dat. Zazálohujte si ho do PC. Pokud byste s tímto souborem na kartě flashli jiné PSP ztratilo by přístup na PSN. Tento soubor je pro každé PSP unikátní." tak jsem to zase vypnul a vše zkotroloval, vše bylo tak jak mělo tak jsem PSP vypnul a zase zapnul ale už se mi nepovedlo dostat do předchozího menu (PSP naběhne do klasického menu- tuším že se mu říká XMB (nevím, v tomto jsem amatér) i kdyš jsem držel nadefinované tlačítko- vše podle návodu). Mohl by mi prosím vás někdo poradit co s tím?
 13. Dakyn

  Flash PSP

  dostal jsem se k jednomu bodu v návodu (http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080006) při vytváření PB "spusťte aplikaci "pandora_battery" od C+D, pro úpravu baterie" ale za boha nemůžu přijít kam a co mam nakopírovat ze souborů který jsem si stáhnul podle návodu, aď už dam cokoliv, kamkoliv tak mi to píše: "Corrupted data" (nebo tak nějak). Mohl by jste mi někdo prosim poradit? díky :)
 14. Ahoj, zakládal jsem topic kde jsem se ptal na věci ohledně flashe PSP, dostal jsem se k jednomu bodu v návodu (http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080006) při vytváření PB "spusťte aplikaci "pandora_battery" od C+D, pro úpravu baterie" ale za boha nemůžu přijít kam a co mam nakopírovat ze souborů který jsem si stáhnul podle návodu, aď už dam cokoliv, kamkoliv tak mi to píše: "Corrupted data" (nebo tak nějak). Mohl by jsi mi prosímtě poradit? Díky :)

 15. Dakyn

  Flash PSP

  CFW OFW má 5.50, tak skusím ten první návod (http://psp.novinky.org/pspnews/phprs...nku=2008080006) tak snad to půjde :), díky za rady :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy