Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Si zajdi za nějakým flasherem, mapa flasherů tu je a nebo to dělají i obchody, kde prodávají a opravují PSP!

Sám jsem si nechal udělat flash u nás v jednom obchodě, trvalo to asi 20 minut i s nahráním her na moji 4GB kartu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,mám psp 2004 verze 6.20 code pod baterkou 7D.Udělám všechno tak jak mám nakopiruju ale jak zapnu psp otevru games mms a tam je ta instalacka mam 5.50 GEN-D3 otevřu a tam se mi objeví This game cannot be started the data is corrupted pls poradte co mám udělát.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dnes vyšla nová verze CFW 5.50 Prometheus (v3), který by se dal spíše nazvat 5.50 GEN-D4

Nejde totiž o úplně novou verzi custom firmwaru, ale pouze o aktualizaci 5.50 GEN-D3, která přidává podporu pro nejnovější hry vyžadující firmware 6.20, bez nutnosti instalace patche, nebo použití pluginu. Kromě toho také opravuje chybu, která způsobovala nefunkčnost SAVEDATA u některých starších her.

Instalace CFW 5.50 Prometheus je možná pouze na PSP-1000 a PSP-2000 (kromě TA-088v3) s 5.50 GEN-D3!

Více informací a možnost stažení zde: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010060014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Proveden Update, přidán Prometheus (v3)

Novinky:

- Podpora všechn her vyžadující FW 6.20 bez nutnosti patche

- Opravena chyba se složkou SAVEDATA

Prosím některé "chytré" lidi, co sem zkopírujou odkaz a obsah z konkureční stránky, aby to už nedělali. Nebudeme nikoho podporovat, příště za to budou body! Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To by mě zajímalo ty "chytráku" v čem jsou ty stránky konkurenční a nikoho nepodporuju?

Stejně všichni lidé navštěvují uvedené stránky kde byl zveřejněný odkaz a sem na fórum jdou pokecat!

Zkopíroval jsem to sem tak proto, protože to tady ještě vůbec nebylo ,a aby některý moderátor to hodil do prvního příspěvku s popisem a odkazem na stažení!

Šlo mi jen o zveřejnění, příště si to nechám pro sebe a kašlu na to, abych tady něco dával, však on to někdo někdy objeví a zveřejní správně i s odkazy na nekonkurenční stránky!

Jo a uprav teda i tento http://console-forum.net/showthread.php?t=89968&page=2 můj příspěvek i s odkazem na konkurenci, on vyšel totiž i nový CFW 5.03 Prometheus (v5)

Toho sis asi ani nevšimnul když jsi koukal na konkurenční stránky a vkládal jsi příspěvek na první stránku!

Jj, místo díků jen urážky!Doufám, že za tento příspěvek dostanu aspoň ty slíbené body! :wohow: Klidně si je vem všechny!

EDIT: dnes vyšla další verze CFW 5.50 Prometheus (v4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu