Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

Ahoj mám stejný problém jako PHASE87....mám FW 5.50 GEN-B (Full)....když zapnu naruta tak mi to hodí stejný text jako PHASE87.....zkoušel sem všechny věci s recovery co jste tady psali a nic nepomohlo....

edit: tak sem to znova flashnul podle tohoto návodu a pořád nic už nevim co mám dělat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim vyskytl se mi problem...Mam tam nahozenej 5.50 gen-b (full) prehazoval jsem si kartu a najednou psp nejde zapnout pouze sviti kontrolka. Kdyz vyndam baterku a pripojim do site tak to nabehne normalne takze predpokladam ze sem si nejak posral baterku dokazu to sam opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jede na tom vše?i stare hry?to je pohoda bez pandory,ted si to muze udělat každy kdo ma starši cfw,takže jen stahnu a jedu podle navodu doufam že se mi to neposere mam celkem dost her hlavně těch staršich.

jo a ten download tady to je i s novym updatem?nebo to je jen ten update gen 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu