Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

Hej ted to delam a v navodu je napsany at dam Use VshMenu na enabled ale ja tam jenom:disabled,VSHMENU,RECOVERY tak asi to VSHMENU bude dobre ne?ja se radsi ptam at neudelam nakou chybu....

EDIT:tak vsechno funguje psx uz jsem to zkousel i vypnout a zase zapnout vsechno faka dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když mám PSP Slim flashlý přes Pandoru, tak můžu bez problému instalovat 5.50 Gen-D? A teď mam CFW 5.00 M33-6, můžu rovnout instalovat Gen-D, nebo musim nejdřív nainstalovat Gen-A a až potom Gen-D?

Přes XGEN můžeš rovnou na 5.50GEN-D z 5.00m33-6

...

  • Instalace 5.50 GEN-D z jakéhokoliv CFW od 3.71M33 a výše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v naběhnutém menu (recovery menu) vyberte CONFIGURATION -> Use VshMenu a změňte na ENABLED (pomocí potvrzení křížkem)...

Když na to kliknu objeví se mi tam: "VSHMENU", když na to kliknu po 2. zobrazí se: "RECOVERY" a když na to kliknu po 3. zobrazí se tam "DISABLED" a takhle je to pořád dokola, ale žádný ENABLED tam neni, na co to mam tedy nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na to kliknu objeví se mi tam: "VSHMENU", když na to kliknu po 2. zobrazí se: "RECOVERY" a když na to kliknu po 3. zobrazí se tam "DISABLED" a takhle je to pořád dokola, ale žádný ENABLED tam neni, na co to mam tedy nastavit?

ice tam má chybu ... nastav tam VSH, potom PSP zapni a zmáčkni select, vyjede VSH menu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu