Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear ACID


Guest Anonymous

Recommended Posts

Ja taky s celou hrou....hra nic moc,dobrej napad ale je to utahany a nudny....proste se do metal geara nehodi prvek tahovky.Jde videt ze na to nedelal otec MGS Kojima
no je to nejoriginalnejsi hra na psp, a je asi dobre ze to nedelal kojima :D, tahle hra je hodne dobra...ale nesmi se to brat pri pohledu na mgs, pac to je uplne neco jineho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Hilfééé! Vážení, mám zákys! Jsem v levelu "Power Plant", Solid Snake se právě "sčuchnull" s Leonem. Musím odstavit dvě elektrické výměníkové stanice. Obě jsou v jiné části patra, k oběma vede podlaha, do níž proudí elektřina...Dají se odstavit pouze odstřelením řízenou střelou. První jsem úspěšně odstřelil, ale k k druhé stanici vede jen malý světlík u stropu chodby, nevím na co mám vylézt, aby střela letěla tak vysoko, vždycky práskne do zdi. :roll: Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Hilfééé! Vážení, mám zákys! Jsem v levelu "Power Plant", Solid Snake se právě "sčuchnull" s Leonem. Musím odstavit dvě elektrické výměníkové stanice. Obě jsou v jiné části patra, k oběma vede podlaha, do níž proudí elektřina...Dají se odstavit pouze odstřelením řízenou střelou. První jsem úspěšně odstřelil, ale k k druhé stanici vede jen malý světlík u stropu chodby, nevím na co mám vylézt, aby střela letěla tak vysoko, vždycky práskne do zdi. :roll: Díky!
ZA HODINU SU U TEBE A PORADIM TI 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Ta textura sa mi skor nezda vpravo hore pred budovou,ale stojim na nej a nic sa nedeje. Netreba tam strelit alebo nieco?

Nic takovyho by to nemelo chtit. Stači tam stoupnout se Snakem a ukoncit tah (mozna ani to ne).

Ale neni to vpravo pred budovou. Nojdi budovu co je vlevo nahore (pocitam-li že vstup do FAR mas nahore obrazovky). A od ni smerem dolu je policko svetleny svetlometem.

S tím vlevo nahore jsem to asi zvoslil - protože ty si muzes mapu natocit jak chces, že? :-) A mít vlevo na jekékoliv straně.

Takže můj popis vychází z toho, že nahoře máš FAR, vlevo vchod odkud jsi sem kdysi přišel poprvé a vravo vchod kterým jsi se do thle lokace vrátil z elektrárny.

Teď už byto snad mělo být jednoznačný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu