Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ohledně HDD


Dede1468623622

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nainstalujes hru na hdd a dvd potrebujes jen ke spusteni hra se pak nacita z hdd

Ahaaa .... a proč je to takhle debilně vymyšlený :wohow: .... jde to i bez těch DVD-ček? .... A jak je to z hlukem, když to zapnu přes harddisk i s tim DVD? Je to hodně poznat? ( popřípadě nějaké video prosím, díky ):cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jde to poznat v rychlosti načtení,je to rychlejší :)

O rychlost mi moc nejde, sem docela spokojenej i bez HDD, ale jak je to s hlukem? Ptž každý majitel xka ví, že je to bez HDD nehoráznej hukot, že :cheesygrin:?

Tak se ptám s HDD to je tichý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dalsi vec, pokud budes kupovat novy, 2009 x360, tak dostanes s nej pravdepodobnosti uz typ Jasper, ktery je ve srovnani s prvnim xkem radove tissi.

Vim, z vlastni zkusenosti, kdyz jsem ho poprve zapnul, tak jsem nechapal, jelikoz ve srovnani s tou svou starou, urvanou kravou to byl naprosto markantni rozdil :cheesygrin:

Cili ten hlukovy argument uz v pripade novych modelu tolik neplati, i pri loadingu z dvd, o loadingu z HDD uz nemluve. I kdyz treba s PS3 se to stale srovnat neda, ten loading z HDD se tomu dost blizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dalsi vec, pokud budes kupovat novy, 2009 x360, tak dostanes s nej pravdepodobnosti uz typ Jasper, ktery je ve srovnani s prvnim xkem radove tissi.

Vim, z vlastni zkusenosti, kdyz jsem ho poprve zapnul, tak jsem nechapal, jelikoz ve srovnani s tou svou starou, urvanou kravou to byl naprosto markantni rozdil :cheesygrin:

Cili ten hlukovy argument uz v pripade novych modelu tolik neplati, i pri loadingu z dvd, o loadingu z HDD uz nemluve. I kdyz treba s PS3 se to stale srovnat neda, ten loading z HDD se tomu dost blizi.

Mam verzi FALCON rok 2009 ( zacatek ) .... chci si koupit HDD kvuli tomu hluku a kluci uz mi rekli ze je to mnoooohem rychlejsi a mnoooohem tišší :D ale diky taky za odpoved mas THX

PLS ! LOCK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu