Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste naposled dohráli za hru?


Brento

Recommended Posts

pouze kampan nebo i vsechny ukoly y bonusove mapy ??? A co rikas na zaver ? :D pro mne totalni bomba :D

kampan noo...bonus mapy hraju taky...jsem v predposledni ale sekl sem se hned na zacatku..vubec nevim jak na to :) jinak hra j fakt boziii..akrat desne kratka,,,doufam ze budou od valve novi mapy..ikdyz od lidi jich bude taky urcite hafo..casem...:arrow:

EDIT___taky jsem pred koncem HL2EP2...ceka na me druha vlna streideru a pak uz je prej za chvilu konec...tak si to setriiiim hehe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak já jako poslední dvě hry dohrál : Harry Potter 4 a Jackass

(zkoušel jsem i pottera pětku, ale sekl jsem se ;) jestli můžete pls help me!:) http://console-forum.net/showthread.php?t=6607&page=5&highlight=harry+potter) díky moc za každou radu ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak samozrejme jako vsichni parani GoW to je jasny kdyz se na to vsichni tak mega moc tesime bude to rezba jak prase pak wrc to je moje wrc se si daval uplne hrube a pak king konga pak jeste sem mel nfs mw a no pak si moc nevzpominam jo tekkena pak myslim burnouty protoze sem se kotel nudil a chtel sem dojet colina a dojel bych jenze nemam asi full tak se mi to kousne asi na 10 trati v kariere a nejde to dal a to mam 1 gb cso a zatim jen 1gb kartu ale na vanoce mozna driv bude 4gb karticka uz se tesim jak si zahraju colina uplne best game mezi autama a jeste dtm jsou best ale tak to je asi vse tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

No jámám PSP krátce, takže jsem byl zatím jen v testovacím stadiu všech her, ale ted už dohrávám Killzone 5.akt a potom dohraju Syphon filter: Logan shadow u kterého jsem taky blízko konce.

Jinak na X360 jsem naposledy dohrál Conana, CoD4, Assassins Creed a Mass Effect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak včera sem dohrála snad svoji 1.hru v životě Simpsonovi.

A to jen díky tomu, že nemám flashnuté PSP a žádné jiné hry prozatím (4 mám na cestě).

Jinak bych v některých úsecích, který sem musela opakovat snad 100x už s tím sekla. :-)

Perfektní hra a všem jí doporučuju. Moc mě bavila a sem smutná, že už sem jí dohrála.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simpsons Game, God of War, SSX, MoH2, Def Jam NY, Marvel Nemesis Imperfekt, Loco Roco, Jackes, NFS Carbon.... atd dohral jsem toho asi 20-25 ale už si ty hry moc nepamatuju. Jinak ted hraju Downstream Panic, NFS Pro street OBČAS POKR a dál už asi nic. Nevycházej mi ted hry podle mého žánru a to jsou BEZHLAVÝ Mlátičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak naposled jsem prehral vsechny pokemony a to je pro me velka pocta prtoze jsem je vsechny hral od te doby co mam cfw dost casto!!

a psp her to byl tony hawks p 8 na rank 2(takze ne uplne presle)jinak simpsony jsem presel

psx by to byl tony hawks pro skater 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu