Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste naposled dohráli za hru?


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak naposledy jsem dohral tusim prince of persia rival swords...mezitim jsem rozehral dj max portable 2 (asi nedohratelny :) ),tdu a virtua tennis,jo a ted jsem zacal s the fast and the furious,ale to me nejak nebyvi (divny ovladani) ted si pripominam ridge racer 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Complete kolem 20-25 her a posledni byl Ultra-Mega-Super skacu-strilim-mackam Continue METAL SLUG ANATHOLOGY, super gameska a mam ji skoro i komplet otevrenou (myslim tim ty bonusy)

Nejtezsi hra byla rozhodne GTA: Vice City Stories.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tak to já hry většinou nedohrávam až do konce, ale LocoRoco, Tekken, Ridge Racer.. to jsou asi hry co sem hrál fakt dlouho a mam v nich téměř vše.. ;)

No ja u vsech her beru kdyz mi ukazi titulky :) a dohraju Kampan-Pribeh :angle:

A ted hraju TEST DRIVE UNLIMITED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no treba u takovyho dj max to takhle brat nemuzes,tam ti ukazujou tytulky skoro porad...to stejny taiko no tatsujin, tam by ti k tomu stacilo dohrat to na nejlehci obtiznost

No i tak si tu hru vlasne dohral ;)

Jo a delam si uz asi ROK denicek co vsechno sem dohral a v jakem poradi:) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to takový ošemetný :D , protože u některých her počítám dohrání jako "dohrání kariéry" , takže to vezmu asi takhle:

Jestli se nepočítá v RR Max tour, tak RR, RR2, NFS MW (nemám 100%, nevím, jak je dohrát, celej blacklist mám dojetej a u těch Takedown jízd mi už procenta nějak nenabíhají), Lego Star Wars II (komplet příběh, jinak cca 64% z celkový hry), DOOM PSP (sice Homebrew, ale.... :D ), Toca Race Driver 3 (komplet World Challenge, zbývá mi pár bonusů), Syphon Filter: Dark Mirror (celá kampaň na EASY :angle: ).

A na 100% se vším všudy snad jen NFSUR a NFS Carbon :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledne jsem dohral burnout dominator ... vsechny gold a u trophies mi zbyvaly posledni dva awards ... ne jako celky ale posledni dva ukoly ... myslim jsem neotevrel vsechny signature shorcuts a to druhe nevim. Pak s laskou vspominam na king konga ktereho jsem zajel na jeden zatah ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) ja dohral Tunguska: Přísně Tajné predevcirem, vyborna adventura. A na PSP jsem dohral Xyanide Resurrection, vcera.

Ted sem dotahal (konecne!) Jade Empire SE v cestine a vrhnu se na nej stejne jak vsecky RPGcka od Bioware:D

Kua uz musim dojet ten Burnout Dominator :arrowl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu