Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crush


czerw

Recommended Posts

No na tuto hru se neskutecne tesim - originalnejsi sem nevidel dlouho a ma skoro lepsi grafiku jak Super Paper Mario na Wii s podobnym principem.....ale povez to lidem co hraji jen cool hry jako NFS ci GTA jako ja :D

Sem rad ze ji nekdo ,,vyhrabal" :)

....atry bude litovat ze to PSP prodal, on je pro kazdou originalni hru 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
uz som mu helfol ;)

kto je v Under and Over a presiel to tak napiste... kuaa

muhehe dal som to som si tam nevsimol jeden skok ... -_-

co tam potřebuješ? jestli puzzle tak nevim :D jestli dokončit tak vim

To LukDM: Diky za tvou ''uzasnou'' radu :-D Kdyby me nemohl myschoo tak by me ''moc'' pomohla :-D
neni zač :D já ti to nechtěl prozradit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem už na konci a ta hra mě absolutně dostala. Podle mě je to nejlepší logická hra, co kdy byla. Všechny levely jsou navrhnuté tak geniálně, že nemají hluché nebo nějak zákysové místo. Je super, když se sejde bomba nápad, s tím, že jej tvůrci dotáhnou do konce, udělají skvělou prezentaci, grafiku a hudbu a voilá CRUSH je u mě číslo jedna na poli logických her. Jediné, co mě na té hře opravdu vážně sere, tak jsou to ty debilní perseverační představy... Kurňa, spím a zdá se mi o tom, že to bych otočil tak, pak CRUSH, pak nahoru.... :D to je na mrdnutí :cheesygrin: anebo sedím v pokoji a dívám se, jak by to vypadalo, kdybych to od balkónu CRUSHnul.... :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: máte to taky????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu