Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.55 Hry na 5.50GEN-B a 5.03GEN - DECRYPTOR v4!!!


SSuk

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mam take otazky lebo tomu furt nerozumiem :( mam psp 2k 5.00 M33 cez chicken a cfw enabler, takze my tie nove hry nepojdu? potrebujem prejst na GEN? ako nanho prejdem??? Vraj sa nan prejst z cfw enableru neda prejst, tak ako teda zahram si ci nie? :((

Taky v tom mam zmatek Disgaea 2 prez ten Decrypter predelat jde ale pri pousteni akorat cerna obrazovka no :cry:. Vse pustim prez Chicken a cfw enabler a mam FW verzi 5.3 ...takze mi tam asi GEN nepujde nainstalovat ze? :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam take otazky lebo tomu furt nerozumiem mam psp 2k 5.00 M33 cez chicken a cfw enabler, takze my tie nove hry nepojdu? potrebujem prejst na GEN? ako nanho prejdem??? Vraj sa nan prejst z cfw enableru neda prejst, tak ako teda zahram si ci nie? (

http://console-forum.net/showthread.php?t=58548 nebo http://console-forum.net/showthread.php?t=67953

a hele,nekde sm cetl ze GT na 5.03GEN-A jede,i kamos to rozjel,a dela preste to co ja,videl sem to na vlastni oci jka to hral na psp3004...

to by mě teda zajímalo jak to rozjel.. se ho zeptej... :D

Taky v tom mam zmatek Disgaea 2 prez ten Decrypter predelat jde ale pri pousteni akorat cerna obrazovka no :cry:. Vse pustim prez Chicken a cfw enabler a mam FW verzi 5.3 ...takze mi tam asi GEN nepujde nainstalovat ze? :ziped:

http://console-forum.net/showthread.php?t=67225

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5.03GEN-A rozjedes normalne...tvrde vypni PSP a nahod GEN-A...

mam 2k slim a nejde mi to instalnout a koukam ze jsem nebyl jedinej...takze jediny co muzu je pockat asi na novy CFWenabler ci co

mno ani jeden nerozjedes prez cfwenabler+chicken :{

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim, nejsem lama, ale na GEN 5.50 B2 mi nejede hra, kterou fakt chci hrat.

- motorstorm.

ale nelenim, nespokojim se s patchlejma verzema z netu a tak sem to chtel jeste zkusit sam patchnout, ale decryptor v psp mi vzdycky napise ze eboot.bin nemuze najit, ac jej mam na rootu karty...

(a samo sem si ten motorstorm zkusil stahnout vsechny dostupne verze)

nejaky napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim, nejsem lama, ale na GEN 5.50 B2 mi nejede hra, kterou fakt chci hrat.

- motorstorm.

ale nelenim, nespokojim se s patchlejma verzema z netu a tak sem to chtel jeste zkusit sam patchnout, ale decryptor v psp mi vzdycky napise ze eboot.bin nemuze najit, ac jej mam na rootu karty...

(a samo sem si ten motorstorm zkusil stahnout vsechny dostupne verze)

nejaky napad?

a vzal jsi EBOOT ze spravne slozky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne.

a asi mam zaklety psp.

proste motorstorm je jedina hra, ktera me nejde, vyzkouseny vsechny patch i nepatch verze z celeho sveta..

zkusil sem i format karty, downgrade na 5.00 M33, opet nazpet na 5.50 GEN A - B2 a porad nic

tak stáhni Motorstorm odjinud. nebo ho stahni tady na foru - uz patchnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
počkej, takže se dá spustit na 5.03 GEN ? ja sem cetl ze ne... nebo to jop bylo jako ze uz to tady bylo nebo ze se to dekryptuje ? :bash:

Otázka zněla "Decryptuje new Fifu a GT?"

Tak jsem odpověděl, že ano - neptal se na konkrétní CFW ... nevim zda to jede pod 5.03GEN ;)

//edit: jo ty se ptáš na jinou otázku ... nevim ... 5.03GEN nevlastnim, ale mám dojem že se tu psalo, že ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu