Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.55 Hry na 5.50GEN-B a 5.03GEN - DECRYPTOR v4!!!


SSuk

Recommended Posts

Zdar uz jsem tady psal ze mi nefunguje ten novej naruto a bylo mi rceno ze si mam zmenit na UMD na m33 nebo z M33 ale to je jedno protoze ta to nastac´vim na vsechno krome toho s tim UMD tak mi to nefunguje a a ccracknul jsem to podle tohoto navodu a proad mi to pise to stejny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak ja nevim, nejsem lama, ale na GEN 5.50 B2 mi nejede hra, kterou fakt chci hrat.

- motorstorm.

ale nelenim, nespokojim se s patchlejma verzema z netu a tak sem to chtel jeste zkusit sam patchnout, ale decryptor v psp mi vzdycky napise ze eboot.bin nemuze najit, ac jej mam na rootu karty...

(a samo sem si ten motorstorm zkusil stahnout vsechny dostupne verze)

nejaky napad?

tak sem to ted kontroloval na 2 psp vedle sebe.

Z me karty na druhem spustim vse, obe 2 psp maji stejna nastaveni v recovery, obe 2 maji 5.50GEN B udelany stejnym souborem. zahada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi mam takovej dotaz tenhle navod sem vystudoval fajn jde o toho novyho naruta uz se na nej klepu dva mesice tak sem to zkosel jak je to tady napsany a nic tak sem si rekl kaslu na to az to nekdo vyhackuje tak si to stahnu a bude no jo ale sehnal sem to s patchem a proste to nejde mam psp3004 5.03 gen a full a potrebuju poradit co s tim v navodu stoji ze by to melo fachat mocinky prosim pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete si zahrát všechny 5.55 a 6.00 hry i GT a Dirt 2 , ... na PSP s 5.03 nebo 5.00 M33 tak udělějte vše podle návodu na 1 straně ale něž bude vracet EBOOT.BIN do UMDEGENU tak jej patchněte ještě tímhle Eboot Patcher v1.0 – Patch games to work with 5.00 M33-6 & 5.03 MHU

Eboot-patcher-patch-games-to-work-with-5.000-M33.jpg

A pak jej vrate do UMDGENU a hru uložte.

Je to ověřené takže hraju na 5.03 GEN A (Full) Gran Turismo takže uřívejte :D:D

[url]http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/76936/Patch.rar_37.94KB.html[/url][url="http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/76936/Patch.rar_37.94KB.html"]
[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si GT patchnul a jede mi akorát první ikony a u polygony...nevim jak to je dál,naskočí že hra podporuje autosave a prostě tam zčerná obrazovka.Pls poradte !! Mám psp 3004 5.03 Gen A .nebo jestli by ste někdo mohl uploadnout už patchovanou verzi.

EDIT: tak jsem zkusil i CFW enabler a taky nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu