Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 2G/3G Customize Firmwares 3.1 DOWN


jackman

Recommended Posts

ja to nedelal jen pro tenhle forum vis,postnul jsem to i na asijskych forech,takze jsem to delal anglicky.

mam nekde chybu?opravis?:wohow:

jinak ja nevim kde mam tu chybu(nebo chyby)

napsal jsem ze se to instaluje jako u normalnich firmwaru,chtel jsem ostatnim jen pomoct,a nevim proc musis me kritizovat,zarlis bo co?promin:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je CUSTOMIZE FIRMWARE 3.1

je to jako oficialni firmware akorat uz je jailbreaknutej pomoci MAC,staci si to nainstalovat pres iTunes 9,jako u normalnyho firmwaru a pote mas uz hacklej mobil a v mobilu mas uz i CYDII,proste po instalovani mas JAILBREAK bez nutnosti jaibreak pres nejakej program

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj delallo mi to taky...musis nachystat IP do DFU pres ten program winpwn-2.5-BETA Setup.exe, a tam zadej nahore expert mod na ON, potom vyber 3G a ono se te to bude ptat na nejaky kraviny, vzdycky davej OFF (palec dolu) a potom se to zepta na FW a ty vyberes tu verzi 2.0.2 kterou si stahl, potom ti to uz bude ukazovat odpocet na to aby si zacal mackat tlacitka na IP tak se poradne divej na obrazek, pekne to ukazuje, no a potom ti to napise ze ti to gratuluje a muzes zacit (IP musi svitit bile) potom pres iTunes dej SHIFT + Restore a vyber FW 3.1 a uz to povali, takhle me to fungovalo, taky me to pred tim delalo tyhle chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu