Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP minis


Negto

Recommended Posts

kpics_minise.jpg

Dnešním dnem se do obchodů dostala nová herní konzole PSP GO, kterou doprovází i start celkem nadějné služby PSP Minis, která má přinášet pravidelně menší hry ke stažení za nějaký ten menší obnos. Některé kousky už Sony uvolnila na PS Store, tak se pojďme podívat, co na nás čeká. Když pomineme hry jako Tetris nebo Sudoku, kdy první jmenovaná stojí neuvěřitelných 10 dolarů, máme tu celkem zajímavé kousky jako Funky Punch , Fieldrunners , Hero of Sparta , Alien Havoc nebo BRAINPIPE . Co trošinku zamrzí je jen cena, která se pohybuje kolem 5ti dolarů. Snad se brzy tato první várka her rozroste o další zajímavé kousky a půjde i cena dolů.

Zdroj:konzolista.cz

Co na tyto hry říkáte?

Některé se mi i líbí za chvíli přidám video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam potrebu spamovat a pokud vim tak jsem se nicim neprovinil spam to neni(je to k tematu).... libi se mi jak kdyz ma nekdo jinej odlisnej nazor nez ty nebo pripominku k tobe tak hned vyhrozujes bodama popr zacnes toho druhyho urazet....

jen rikam ze mi prijde vtipny kdyz tady tohle pisete.... to je jako jit do obchodu vyhlidnout si naky tricko, nadavat na cenu ze je hrozne drahy a kdyz ho konecne daj do slevy, tak ho raci strcit pod bundu (neni to nejlepsi priklad, ale kazdej myslim pochopi co byla pointa)

PS: teprv tohle muzes povazovat za spam, ale jelikoz jsem reagoval an tvuj prispevek tak to neni muj spam ale tvuj spam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu