Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Risen


vytryol

Recommended Posts

UZ hrajete? Co si o tom myslite?

Ja jsem zatim v cca prvni hodine gameplaye a jsem trosku zklamany...Zatim me vsem utvrzuje v tom, ze je to jen Gothic 2,3 hozeny do jineho grafickeho kabatku, ktery je nutno podotknout na dovednosti X360 trosku neaktualni a zpatecnicky....Hra mi zatim neprisla v nicem novatorska...jakoby bez vetsiho napadu...Proste pres kopirak...Zatim docela zamrzela..uvidime co dal...

And whats your opinion guys?

GoogleSearchIconShadow.gifSuperSearchIconShadow.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UZ hrajete? Co si o tom myslite?

Ja jsem zatim v cca prvni hodine gameplaye a jsem trosku zklamany...Zatim me vsem utvrzuje v tom, ze je to jen Gothic 2,3 hozeny do jineho grafickeho kabatku, ktery je nutno podotknout na dovednosti X360 trosku neaktualni a zpatecnicky....Hra mi zatim neprisla v nicem novatorska...jakoby bez vetsiho napadu...Proste pres kopirak...Zatim docela zamrzela..uvidime co dal...

No ja to jeste neparim teprve taham ale myslim ze budu spokojeny,jde mi o to aby to bylo neco jako gothic 1,2,3 protoze tydle hry me nehorazne bavily a jestly je dobrej pribeh na grafice mi nezalezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako těšil jsem se jako prase a musím podotknout, že jsem taky na rozpacích, trošku mě štve ta kamera a pohyb s ni pomoci analogu. Ale hral jsem to jen hodinu, tak doufám, že se to ještě vytáhne. Nicméně mě ale také zklamalo hodnocneí jednoho herního webu => 4/10. Je fakt, že G 1 - 3 na Xko není, takže mi to vůbec nevadí, že to G kopíruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku me stvou ty textury, ktery se vykreslujou vazne na pytel...Nemam sice HDD, ale zajimalo by me jestli to zkousel nekdo nainstalovat na HDD a textury se trosku zklidnily...(jako napr u GTA4)

mozna by to chtelo jiny release nebo znova vypalit, ale ja s timhle nemam u risen absolutne zadny problem a to nemam hdd

ja sem za tuhle hru moc rad .. gothic 1 a 2 jsou nejlepsi hry ktere sem na pc hral a proto sem jenom rad ze risen je klasicky gothic .. vyvojari sli na jistotu a nic tim nezkazili .. ta kamera mi prisla taky trosku strelena a kdyz jsem zjistil ze nejde ani upravit senzibilita analogu tak sem byl trosku smutny, ale zvykl sem si na to a uz mi to ani nepride .. grafika popravde mohla byt lepsi, ale hratelnost to vyvazuje takze ok .. questy zatim nuda, protoze to je jenom pobihani po meste a rozhovory s npc.. hudbe a dabingu nemam co vytknout, genialni

me proste tenhle koncept sedi na miru .. za me 95%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty textury co jsou blizko postavy jsou relativne ok...ale kdyz beham po svete, tak se v dalce neustale dokresluji, a to hezky moc nevypada..pusobi to divnym, neprirozenym dojmem...

Je divny aby byla kvalita textur zavisla na release...Tenhle problem jsem cetl i v prvnich zahranicnich recenzich, at uz tech nemeckych, tak anglickych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty textury co jsou blizko postavy jsou relativne ok...ale kdyz beham po svete, tak se v dalce neustale dokresluji, a to hezky moc nevypada..pusobi to divnym, neprirozenym dojmem...

Je divny aby byla kvalita textur zavisla na release...Tenhle problem jsem cetl i v prvnich zahranicnich recenzich, at uz tech nemeckych, tak anglickych...

jo tohle .. to je fakt. ale bylo to myslim u kazdeho gothicu a nak extra mi to nevadi, ikdyz mohli to vyresit lip no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA hru jsem se velice tesil, ale nesplnila moje ocekavani. grafika mi nevadi ale rozhovori mi pripadaji nemastné a neslané. velikost písma mi příde skoro nečitelná, mapa se mi zdá nepřehledná (obzvlášť v noci) najasné ukoly. nevite nekdo jak aktivovat misi kterou jsem uz prijmu a mam jich v ostatnich qestech abych ji mnel jako aktive qvest?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Prosím vás dá se něják v RISEN sprintovat, myslím kombinací tlačítek na gamepadu, nebo potom musím získat doednost nebo to budu pořád tak pomale běhat???

je tam kouzlo speed, o nicem jinem nvm .. mozna jeste nake bylinky, ale nenasel sem jeste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chci se zaptat a nechci zakladat novej topic. mam registraci na US a nekde sem se docet ze pro severni ameriku je to odlozeny na 2010 tak se chci zeptat jestli to nekdo hrajete na US???

tohle bych rek je problem regionu konzoli, takze NTSC verze bude asi az 2010, jestli mas PAL konzoli, jakoze mas, tak nevahej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi přijde prostě jako vtip co předvedli u xbox verze,nevěřim že xbox by nezvládl lepší grafiku (starej oblivion vypadá mnohem líp podle mě)

http://www.videogameszone.de/aid,696485/Risen-Grafik-Vergleich-zwischen-PC-und-Xbox-360-Version/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=696485&entity_id=219665&image_id=1201013&page=1&order=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi přijde prostě jako vtip co předvedli u xbox verze,nevěřim že xbox by nezvládl lepší grafiku (starej oblivion vypadá mnohem líp podle mě)

http://www.videogameszone.de/aid,696485/Risen-Grafik-Vergleich-zwischen-PC-und-Xbox-360-Version/Special/?menu=browser&mode=article&article_id=696485&entity_id=219665&image_id=1201013&page=1&order=

Si děláte srandu teď sem se docela zalekl a rozmýšlím stáhnutí! Vypadá to totiž celkem děsně a na PC to vypadá hezky, takže bych požádal o dojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu