Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy s internetem na PSP


draq

Otázka

Existuje nejakej program kterej by opravoval češtinu s hackama. me to treba napise _e?tina.

Taky kdyz se chci dostat na libovolnou webovou stranku tak mit o napise:there isnot enough memory (pricemz na pametovce mam200 mb volnyho mista).

PS: mam prvni den internet na PSP a resim prvni problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Existuje nejakej program kterej by opravoval češtinu s hackama. me to treba napise _e?tina.

Taky kdyz se chci dostat na libovolnou webovou stranku tak mit o napise:there isnot enough memory (pricemz na pametovce mam200 mb volnyho mista).

PS: mam prvni den internet na PSP a resim prvni problemy

to nebude paměť karty ale nejspíš catch pro internet kterej si můžeš nastavit max na 2048kb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ted uz se ma Internet nemuzu dostat protoze mi to Obtating ip ADRESS A V NAVODU PISOU ZE NA usb WIFI KLÍČI MAM DÁT: KONTROL PANEL / NETWORK SETTINGS / wIRELLES nETWORK / cONECTION /tcpip / Properties.

Jenza ja nevim kde to mam najit :-(

Nebo mi to pise neco ze mam skotrolovat security settings a zkusit to znava pripojit taky nevim co s tim pomozte mi pls nekdo co nejdrive :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pisou: Pokud Vám při testě spojení "Obtaining IP assres" vyhodí chybu, znamená to že nemá kdo PSP přidělit IP adresu.

Pokud máte na síti např. ADSL router, nebo switch s roterem (můj případ), máte špatně nastavený " Bridge Adapter" v ovládacím programu USB klíče

Potřebujete nastavit v PSP a i na USB Wifi klíči vlastní IP adresu

USB Wifi klíč: Control Panel/Network Conection/Wirelles Network Conection/TCPIP/Properties (tadytu cestu vůbec nemůžu nejít)

Tohle doslo va (až na ty závorky) píšou v tom návodu

jo a kopil jsem to pres internet jak je ten odkaz v tom topicu pro zacatecnky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No dobra stahnul sem si to z jine adresy ale ted kdyz se chci pripojit mito napise :A conction error has occurred.

a Conction to the aces point could not be established

Chech the secutit settings for the networjk and try again

Tohle mi PSP psalo uz driv ale vzdy to nejak prestalo pls pomozte.

Mozna to bude tim ze nemam nastavenej web key, ale ja nevim jak si ho nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj asi takhle... je potreba mit na pc u toho klice v ovladacich panelech v sitovich panelech otevrit poklepanim a pak vlastnosti pak dvakrat klepnout na protokoli internetu tcp/ip tam nech ip adresu automaticky... to je ok, dal postupuj tak ze das ok na protokol tcp / ip a pak v zalozce upresnit zvol povolit pristupovat k internetu ostatnim pocitacum v siti a je to... nejlepci je stejne koupit si nejakej levnej acess point a udelat to prez nej nemusis mit zaply pc a je to pohodlnejsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu