Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

technickej problem s FF IX


gugoslav

Otázka

Recommended Posts

  • 0

takže si ji budeš muset předělat...třeba přes program PSX2PSP.....

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006120019

ale budeš si muset sehnat ještě nějaký soubory...myslím že LukeDM je tady někde uploadoval

nebo přes program icetea....je na stahuj.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže si ji budeš muset předělat...třeba přes program PSX2PSP.....

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006120019

ale budeš si muset sehnat ještě nějaký soubory...myslím že LukeDM je tady někde uploadoval

nebo přes program icetea....je na stahuj.cz

nj ale hra mi normalne funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmm tak fakt nevim, od luka ty soubory sou na edisku takze to nefunguje, stah sem ten icetea a prekonvertoval sem to (dal sem tam stejny ID) hru sem pustil a savy se zas nenacetly ( kdyz sem kontroloval ID pres cheatmenu bylo tam to spatny - fakt nechapu)

takze teekene kdy upnes FF? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm tak fakt nevim, od luka ty soubory sou na edisku takze to nefunguje, stah sem ten icetea a prekonvertoval sem to (dal sem tam stejny ID) hru sem pustil a savy se zas nenacetly ( kdyz sem kontroloval ID pres cheatmenu bylo tam to spatny - fakt nechapu)

takze teekene kdy upnes FF? :D

budu se snažit co nejdřív....budu uploadovat na czshare....teda jestli pojede...jinak nevim kam bych to dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to je v * :( :'( dojel jsem první cd Final Fantasy 9 a zjistil jsem že Mootoo to špatně předělal,každé cd ma jiné ID :( to ho nenapadlo? :( ach jo. tolik hodin hraní mam za sebou a ted je to k nicemu,protoze nenahraju save z 1 cd

pokud už máš stažený další CD tak není problém si to v psx2psp předělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám 1 CD 2 CD i 3 CD(4 cd stahuju). jenze jsem slysel ze k tomu aby si to mohl predelat,jsou treba nejake soubory,jenze je nemam a ani nevim jake :(
staci BASE.PBP ale uz si nepamatuju kde sem ho sebral :D

no myslim že bych to moh upnout ;)...teda když bude čas tenhle tejden nestíhám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze mi bude stacit gameboot.pbp a keys.bin od final fantasy 9 vsech cd, PSX2PSP a base.pbp od tebe a to je vše?jak to pak udelam?mohl by si to popsat?díky

nová verze toho programu to ID savu vygeneruje samo..defaultně to je ID 1. cd......a není to gameboot ale eboot..jinak napsal si to správně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nová verze toho programu to ID savu vygeneruje samo..defaultně to je ID 1. cd......a není to gameboot ale eboot..jinak napsal si to správně :D

jj sorry,spletl jsem se :D ten eboot není moc velký ne?mohl by si to upnout?byl bych ti smrtelne zavázán,pokud bys helpl jak to vše provést :)

mimochodem,jaka je posledni verze toho psx2psp? at to najdu a stahnu. já mám 1.3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu