Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010


kecup10

Recommended Posts

Delam uspechy za sveho hrace a ve strelbe mam, ze mam dat penaltu v treninkove arene. Zajimalo by me jak to mam udelat, aby se me to zapocitalo. Nastavim si volny kop, najedu micem na penaltu, necham kopat sveho hrace, dam penaltu a nic. Poradil by me nekdo jak na to? Dik

ja dal ve vapne to jako kdyz davas volny kop (takovy to sedy jakoby sipky) a ono ti to hodi penaltu a tu promen za to sem dostal ty body

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Fifa 10 v rezimu Be A Pro v ceske lize odehraji zapas a kdyz se pote kouknu do statistik tak mi to ukaze v tabulce i nadchazejici zapas samozrejme bez vysledku ale divne je ze posledni odehrany zapas ma uplne jiny vysledek nez jak jsem odehral....

nasledne i tabulky ukazuji zcestna cisla...

muze to prosim nekdo vyzkouset ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém u FIFy 09, takže předpokládám, že bude stejný problém. Odehrál jsi zřejmě jen prvních pár zápasů, tudíž hraješ pořád za B tým (označen jako rezervní tým), tudíž výsledky neodpovídají, protože se berou výsledky A týmu. Teprve až se zlepšíš a staneš se členem A týmu, tak budou výsledky odpovídat tvým odehraným zápasům ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hraji FIFU. Na internetu jsem videl kotel videi jak davaji goly nuzkama atd.

Me se to zatim nepodarilo. Hraji za Leyton Orient... tak me napadlo zda to neni omezeno dovednosti hracu...

Nevite zda to jde s kazdym hracem nebo jen s nekterymi? Nebo kdyztak poradte co mam zmacknout na ovladaci aby se mi ty nuzky podarily.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že to jde s každým hráčem,ale je to fakt trochu náhoda.Většinou je to ale o tom,že hráč je otočen zády k brance a míč jakoby letí nad ním,né za ním,to by se otočil a snažil se hlavičkova a provedeš to normálně střelou.

Jinak můžeš si to i vyzkoušet sám,když budeš na tréninkovém hřišti.Když si doběhneš k hranici šestnáctky,otočíš se zády k brance,zastavíš a začneš driblovat,dělat nožičky,pak dej směrovou páčku jako směrem od branky a ve chvíli kdy si hráč nadkopne míč nad sebe mačkej střelu a on provede nůžky.Jde to,mám to odskoušené a udělá to pokaždé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

chci se zeptat zda nevite "jak zrušit aktualní pohyb hráče". Stává se mi že balon letí do autu a přiřítí se tam můj hráč a zpracuje si ho do autu. Vím že v PES stačily zmáčknout dvě tlačítka a hráč se zastavil a za míčem neutíkal. Nejde něco takového i ve FIFA? Prostě že by ten hráč nechal míč dokutálet do autu?

díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj,

dost často s kámošem hrajeme fifu 10 na jednom xku. Dneska se ale stala divná věc - po spuštění zápasu a hnutím levého klobouku se xko kompletně kousne. V ovladači to není jelikož jsme zkoušeli to prohodit a pořád to nešlo. Vypálené/poškrábané to taky není - stáhl a vypálil jsem jinou verzi na čisté dvd.

Dokáže mi někdo poradit?

Co-op např v l4d2 jde naprosto v pořádku.

Díky

GMK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nazdar, byl bych moc rad,kdyby mi nekdo popsal, jak se presne dela trik, kdy hrac pokopne mic na jednu stranu a pritom obehne protihrace z druhe strany. Neco jak dela Rooney v tom kratickem intru. Hledal jsem to, uz jsem to jednou i videl, ale nepovedlo se mi to a uz jsem pak nikde zadny navod na tento trik nenasel. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, byl bych moc rad,kdyby mi nekdo popsal, jak se presne dela trik, kdy hrac pokopne mic na jednu stranu a pritom obehne protihrace z druhe strany. Neco jak dela Rooney v tom kratickem intru. Hledal jsem to, uz jsem to jednou i videl, ale nepovedlo se mi to a uz jsem pak nikde zadny navod na tento trik nenasel. Diky

musis bejt u protihrace blizko kdyz tohle chces udelat...staci kdyz bezis (muzes i sprit,ale lepsi je to kdyz zrovna nesprintujes) pravym analogem pohnes jen do smeru behu a on si ho uz sam obhodi,ale musis bejt fakt blizko hrace,na ktereho to chces udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu