Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP a rodiče !?


santiknov

Recommended Posts

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ještě jednou díky dal jsem formátovat a hle, jde to díky .-)

a navíc nwm co takový problém taháš to toho témata!! jesli neumíš číst tak na foru su nato jiné sekce!! tato sa menuje PSP a rodiče!! pro příště

P.S a když už ti pomohli tak bys jim měl dát THX!! je to zdvořilost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta hrával dřív na počítači ale ted davá jen yeti sports(občas) máma si psp pujčuje když letí na služební cestu aby mohla koukat na filmy a me už to taky moc nebere jen občas sem tam něco zahraju(jak na Pc tak na PSP). Ted u nás doma paří hlavně ségra...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu prosím někdo kdo by mi mohl pomoci, mám nové PSP 3004 a dal jsem na paměťovku mp3 písničky ale PSP mi mi je nechce přehrát, to samé s videem.Taky bych se chtěl zeptat jestli se dá 3004 fleschnout. Díky všem co poradí

Máš tu sice hodně odpovědí ale všem asi uniklo že máš psp 3004 a jestli nemáš "flash" (chickhen) tak si tam asi videa dáš těžko. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

taťka: na psp hraje stare hry co uz sem dohral ted napriklad hraje killzone

mamka: na psp vubec nehraje jenom mně furt okřikuje že si kazím oči a že se u toho nemám krčit atd.

ségra(osm let):hraje patapon 1 2, loco roco někdy skusi i fifu nebo tekkena u fify ale jenom penalty

teta:když k nam přijede tak pari luxor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta občas spíš hraje na xboxu < GTA IV > nebo na PS3 < Heavenly Sword, Tekken 6 >

PSP si občas půjčí když jsme někde pryč tak si tam občas zapaří Tekkena a nebo God of War.... ale už mu to půjčovat nebudu, protože když se do toho vsune tak trvá dlouho než psp dostanu zpátky ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
se máš :D hej sorry za off ale lidi vy se máte že vám na tom rodiče hrajou protože moji na tom nehrajou jen řvou že furt farám :d

já v tom teda nevidim nijak velkou vyhodu :bash: já mám rád když mám všechno sám a nic nepučuju :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu