Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EsteLacnejsie.sk


Nakokko

Recommended Posts

Ahojte,

vsimol som si topic o Game.co.uk a ze zopar clenov vasej stranky tam nakupuje. Stranka EsteLacnejsie.sk zbiera prave tie najlacnejsie hry zo zahranicnych e-shopov. Hry vyjdu castokrat na polovicu ci tretinu toho, co v domacich shopoch. Napr. Call of Juarez: Bound in Blood len za £17.99 + £0.99 (postovne)!

Adresa stranky je: www.EsteLacnejsie.sk

Co si myslite o stranke?

PS: Dufam, ze nie je problem s tymto prispevkom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to tak vsechno fungovalo bylo by to super :) Ale to sou jen odkazy na stranky kde se ty hry prodavaji za tu cenu?Postovne je v cene?Kdy mi hra asi prijde?Da se objednat na dobirku?diky

StefiCZ, ano, stranka zbiera akcie zo zahranicnych e-shopov, aby ludia na SK v CZ usetrili a nekupovali predrazene hry v CZ a SK shopoch... Ak tam nie je uvedene postovne, tak je v cene. Ak tam su dve sumy, tak ta mensim pismom je postovne. Hra z UK shopov vacsinou chodi 3-5 dni od objednania... Dobierka neexistuje v modernom svete. V e-shopoch v zahranici sa vzdy plati platobnou kartou (ci uz debitkou alebo kreditkou), na dobierku Ti mozno posle iba CZ alebo SK shop...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej jak tam mam nakupovat uvazuju o plno vecech co si tam kupim ale vzdy me to posle na ty english stranky a dal se v tom nehrabu

Ahoj LOPO_X, tak ako thf42 napisal. Ta stranka je informacneho charakteru. Je to forum, ktore sa zaobera tym, ze zbiera lacne hry zo zahranicnych obchodov, ktore dorucuju na Slovensko ci do Ceskej Republiky. Priamo z www.EsteLacnejsie.sk si nic nevies nekupis. Ked kliknes na tlacitko "Kupit" tak Ta to presmeruje na stranku obchodu, ktory to za tu cenu ponuka. No a ako to kupit?

1. musis si tam vytvorit ucet

2. zadas tam adresu na dorucenie

3. zadas tam udaje platobnej karty

(adresa na dorucenie a adresa platobnej karty sa musia zhodovat aspon pri prvej objednavke zo stranky)

4. potvrdis objednavku

5. netrpezlivo cakas na postara/postarku :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ahoj LOPO_X, tak ako thf42 napisal. Ta stranka je informacneho charakteru. Je to forum, ktore sa zaobera tym, ze zbiera lacne hry zo zahranicnych obchodov, ktore dorucuju na Slovensko ci do Ceskej Republiky. Priamo z www.EsteLacnejsie.sk si nic nevies nekupis. Ked kliknes na tlacitko "Kupit" tak Ta to presmeruje na stranku obchodu, ktory to za tu cenu ponuka. No a ako to kupit?

1. musis si tam vytvorit ucet

2. zadas tam adresu na dorucenie

3. zadas tam udaje platobnej karty

(adresa na dorucenie a adresa platobnej karty sa musia zhodovat aspon pri prvej objednavke zo stranky)

4. potvrdis objednavku

5. netrpezlivo cakas na postara/postarku :cheesygrin:

a za jak dlouho to odatmatd pride? uz neco mas? premyslim o uncharted 2 cod 6 a skate 2 :D jsou tam uplně super ceny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a za jak dlouho to odatmatd pride? uz neco mas? premyslim o uncharted 2 cod 6 a skate 2 :D jsou tam uplně super ceny ;)

neo.a v "Diskusia" mas o kazdom obchode napisane, ze kolko asi trva dorucenie. Vacsinou to je 3-5 pracovnych dni. Moze sa vynimocne stat, ze to trva 1-2 tyzdne. Toto su aspon moje skusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to jo no každopádně něco tam koupit musim. kolik nákupů si tam už udělal?

A pošlou mi to i do česka za stejné poštovné ?

Haha, nebudes mi verit, ale objednal som za posledny rok uz vyse 100 hier a inych veci :) Postovne do CR ci na SK bude rovnake, kedze obe krajiny su pre nich zahranicie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu