Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunguje ukládání u Burnout Revenge i Takedown (+ nelze spustit Baldurs Gate)


Recommended Posts

Zrovna jsem zkoušel hrát Burnouty a ani jeden mi nenalezne paměťovou kartu, takže nemůžu vůbec ukládat. Takedown je PAL verze a Revenge NTSC, používám SwapMagic a zatím jsem neměl s žádnou jinou hrou problém. Nevím jestli to je těma hrama nebo paměťovkou, protože používám neoriginální 8MB, zakoupenou na dealextreme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kvůli tomu zakládat nový téma, ale nemáte někdo zkušenosti s hraním Baldurs Gate? Vždycky, když prohodím médium, tak mi ps2 najede do "browse" kde je vidět paměťová karta, pak mi to píše "reading disc" a na závěr tam naskočí, že vložený disk není ve formátu pro ps2 nebo ps1. Je to dost divné, stalo se mi to prakticky skoro u všech dílů (BG 1, BG 2 i Champions Return to Arms)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste k tomu Burnoutu PS2, tjo nektery hry proste ukladali sve save pozice trochu jinak nez normalne, nevim jestli tu slo o rychost zapisu nebo co, ale tohle melo dost markantni vliv 1) i u dobre vypalenych her na skubani videa pokud bezelo pri sejvovani - viz burnout treba zrovna, a za 2) jestli se ulozi na jinou karticku nez sony. ja osobne jsem pouzival jeden cas 64MB neorigo kartu a mohu s klidnym svedomim rict ze to bylo na prd i když při prodeji všude hlásali ze s novejsima modelama ps2 je 100% kompatibilní, vratil jsem se ke klasicke 8MB sony.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu