Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prehrani originalni hry NTSC na PAL XBOXu 360


kuccy

Otázka

Opravdu není žádný prográmek nebo způsob, jak přehrát originální hru dovezenou z USA (NTSC) na evropském (PAL) Xboxu? Prohledal jsem celé toto fórum a podle několika málo odpovědí to nejde. Nechce se mi tomu ale pořád věřit a tak se ptám znovu. Ano můžu si flashnout xbox a stáhnout si hru z netu, ale to se mi moc nechce. Ale jak to vypadá, nezbude mi nic jiného než originální a koupené hry! vyhodit a nahrát si pirátské :(

Předem díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
omyl, nějaký hry jsou region free a jdou spustit na obou systémech. Na týhle adresesi můžeš zkontrolovat, který hry jedou najakejch systémech http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en.html

promin ale pokud je na hře napsáno NTSC tak těžko to bude region free a kdyby to region free byl tak sem už vůbec nepíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry jsou RockBand a RockBand 2, ktery hrat bohuzel nejdou. Kupoval jsem je z nastrojema a toto zkurvene (pardon) zamykani jsem si neuvedomil. Prijde mi, ze takto me Microsoft nuti do toho, abych si Xbox hacknul i kdyz jsem nechtel. Vsechny ostatni hry mam original. Kdo si koupi uz jednou koupene hry znova??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud mas Xenon, Flacon, Zephyr muzes si vycist NAND upravit na NTSC a nahrat zpet. :-))) A nebo udelat Dual NAND a mit v druhe nand NTSC a jen prepinat. Bud pouyijes svaba z zdechleho xboxu a nahrajes do nej ntsc nand se svzm CPU KEz atd.. a nebo se da taky udelat y XD karty a slot kterej pripojis na nanad s prepinacem na CE pinu a muzes pak vesele prepinat. Ma to hacek musis mit !^MB Xdkartu a ctecku ktera umi zapsat v RAW modu. :ja osobne udelam dual nand s druhym svabem.

Sorry ale to sem asi trochu nepatrilo :-))

PS: jednoduse receno NTSC neprevedes do PAL ani obracene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu