Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Video na netu


JanK

Recommended Posts

Ahoj lidi.Předem se olmouvám za třeba blbej dotaz,ale nikde na netu jsem to nenašel.Koupil jsem si PS3 slim 120GB před pár dny a posléze jsem zjistil, že nelze nainstalovat Linux, což by mi ani tak nevadilo, pokud by šli přehrát např. na www.hokejzive.cz online video.Poraďte prosím, jak to zprovoznit, jestli to jde?! Děkuji za odpověď.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to v PM, druhej link druhá stránka.

Pro přidávání vlastních galerií, rádií, nebo tv je potřeba upravit soubor Web.cfg , který se nachází v instal. programu(zpravidla v crogram filesps3 media server). Soubor se jednoše otevře v textovém editoru a soubory se do něj ručně vloží.

#images feeds

imagefeed.Web,Pictures=Picassa,HTTP.....

#video feeds

videofeed.Web,TVs,Czech=H@vna,HTTP.....

#shoutcasts

audiostream.Web,Radios,Rock=Kiss,HTTP.....

Je důležité aby odkazy vždy začínaly videofeed.Web, nebo imagefeed.Web, atd. podle druhu odkazu.

Tyto slova oddělené čárkou vytvoří složky s příslušnými názvy. Počet a názvy složek záleží na vás.

Tyto slova tvoří název souboru zobrazovaného v PS3.

Příklad: Budu li chtít přidat odkaz na videa z Gametrailers a aby byly ve složce video pod názvem Gametrailers. Bude vložený řádek vypadat takto:

videofeed.web,video=Gametrailers,www.gwenael.org/feeds/gametrailers-ps3.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dělal podle tvého návodu a nejde mi to, něco dělám špatně.

Když jsem to pokoušl přepsa, tak mi to nedovolilo, tak jsem to uložil jinam a pak nahradil soubor souborem.To se povedlo.Následně zkouším jak tu tvojí stránku aby jela, tak mojí co jsem vytvořil já a ani jedna nejde.Pořád to mele něco o jave a scriptech.Jsem asi levej, to neni možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu