Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Free MCBoot


Recommended Posts

zdarvim, prave du na instalaci FreeMCBootu,

mam ale mensi problem, nemam Swap Magic prez ktery se to instaluje. ale mam chip moobo. Ps2 jsem si pujcil od kamose, ted bych potreboval radu jak spravne vypalit a kde stahnout Swap Magic, mam totiz jen jedno DVD a nechci to pokazit. Jinak sem koukal na navod zde: http://www.forumplaystation.com/viewtopic.php?f=68&t=19662

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim no jestli to chces udelat neni problem se v praze sejit a nemusis se s tim trapit ne? A nebo jestli nejsi z prahy tak mi posli kartu a ja ti to tam nahraju oni nekteri lidi tady tvrdi ze pres SWAP to nejde nebo co ja ten disc nikdy nemel tak nemuzu vyzkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja to delal pres swap magic , a normalne to podle navodu jde .

Mel jsem original....

Swap magic na tohle nepotrebujes pokud mas cip , stahni si cd nebo dvd s ulaunchelf programem .

Melo by se to normalne spustit :)

Pak instalaci pustis pres nej tak , ze najedes na mass , potvrdis a spustis instalaci potvrzenim elf souboru ve slozce .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak ja nevim no jestli to chces udelat neni problem se v praze sejit a nemusis se s tim trapit ne? A nebo jestli nejsi z prahy tak mi posli kartu a ja ti to tam nahraju oni nekteri lidi tady tvrdi ze pres SWAP to nejde nebo co ja ten disc nikdy nemel tak nemuzu vyzkouset.

zdravim, kdybych ti poslal kartu, nahrál bys mi to tam a poslal zpátky? kdyžtak se mi ozvi na email: vreitmaier@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Tak ja nevim no jestli to chces udelat neni problem se v praze sejit a nemusis se s tim trapit ne? A nebo jestli nejsi z prahy tak mi posli kartu a ja ti to tam nahraju oni nekteri lidi tady tvrdi ze pres SWAP to nejde nebo co ja ten disc nikdy nemel tak nemuzu vyzkouset.

Ahoj,

ja bych taky potreboval pomoc. Jsem z Prahy. Mohli bychom se nejak domluvit? Byla by to pro me velka pomoc, kterou bych jiste ocenil.

Predem diky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja bych taky potreboval pomoc. Jsem z Prahy. Mohli bychom se nejak domluvit? Byla by to pro me velka pomoc, kterou bych jiste ocenil.

Predem diky moc!!!

Ahoj,

za 550Kč ti mohu prodat hotovou,novou 32Mb kartu a pošta by byla zdarma.

Za 350Kč ji nahraji na tvou,pošta zpět bude taky zdarma.

Potom si můžeš v poho :psp: pálené hry. :wohow:

Pokud máš učet na aukro.cz mohu ti vystavit aukci.

Odepis :bash: na icq 581141154 nebo mail Mucha250@seznam.cz nebo na pm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu